MATTHYSSE: MAM NADZIEJĘ, ŻE MAIDANA ZETNIE BRONEROWI GŁOWĘ

Redakcja, Ring TV

2013-07-26

Tydzień temu Adrien Broner (27-0, 22 KO) "rynsztokowym" językiem zaatakował dwóch argentyńskich pięściarzy - Lucasa Matthysse (34-2, 32 KO) oraz Marcosa Maidanę (34-3, 31 KO).

"Danny, bracie, rozp****ol tego kolesia, a ja zajmę się drugim Argentyńczykiem. Ludzie rozpowiadają różne g****, ale co się stanie, kiedy ja rozp****lę tego argentyńskiego skur***la? - pisze 23-letni "The Problem" na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. - Skur***le g**** wiedzą o boksie. Wszyscy chwalą tych Argentyńczyków, a każdy z nich przegrywał już tyle razy. Wyp*****lać z tym!" - napisał na jednym z portali społecznościowych. Kilka dni później na ripostę zdecydował się Matthysse.

- Mam szczerą i mocną nadzieję, że Maidana zetnie mu w walce głowę. Ten koleś gada już za dużo. Jako rodak Marcosa życzę mu z całego serca zwycięstwa - powiedział Lucas, który nie wyklucza jednak w przyszłości starcia z Maidaną.

- To jest biznes, więc może pewnego dnia się zmierzymy. Na dzień dzisiejszy jednak ściskam z całych sił za niego kciuki i życzę mu jak najlepiej - dodał Matthysse, który przypomnijmy 14 września stanie naprzeciw Danny'ego Garcii (26-0, 16 KO). Natomiast Maidana jest oficjalnym pretendentem dla Bronera i jeśli ten zdecyduje się zostać w wadze półśredniej, prawdopodobnie jeszcze w tym roku skrzyżują rękawice.