SCOTT POSZUKA SZYBKIEGO NOKAUTU

Redakcja, Informacja prasowa

2013-07-17

Malik Scott (35-0-1, 12 KO) to jeden z najbardziej unikanych pięściarzy wagi ciężkiej, ale Dereck Chisora (16-4, 10 KO) nie boi się wyzwań i wybrał na rywala właśnie niewygodnego Amerykanina. "Del Boy" jest w świetnej formie, ale również jego rywal przygotował się bardzo dobrze i zapowiada zwycięstwo.

- Pokonam Chisorę w przerażającym stylu. To będzie ekscytująca walka, zamierzam się po nim przejechać i być może skończę to bardzo szybko - oświadczył 32-letni Scott.

Jego trener Jesse Reid potwierdza, że Malik jest gotowy na wielkie wyzwania i sądzi, że może być jego pierwszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Wcześniej Reid trenował m.in. Johnny'ego Tapię i Hectora Camacho.

- Malik jest w niesamowitej formie. To mój najlepszy koń wyścigowy. Jest gotowy na Chisorę. Jego największymi atutami są szybkość, praca nóg i inteligencja. Wie też, jak zachować spokój pod presją. Jestem pewny, że pobije Chisorę. Przez 42 lata trenowałem wielu mistrzów świata i wiele wspaniałych nazwisk, ale nigdy nie wychowałem mistrza wagi ciężkiej. Wierzę, że będzie nim Malik.