CHISORA W ŻYCIOWEJ FORMIE?

Redakcja, Informacja prasowa

2013-07-16

Dereck Chisora (16-4, 10 KO) twierdzi, że widzi strach w oczach Malika Scotta (35-0-1, 12 KO), z którym zmierzy się w najbliższą sobotę na Wembley. Wczoraj Amerykanin nie pojawił się na konferencji prasowej, a "Del Boy" nie wierzy w jego tłumaczenia i jest przekonany, że rywal chciał jak najdłużej unikać spojrzenia w oczy byłemu pretendentowi do tytułów mistrza świata i Europy.

- Cieszę się, że spojrzałem mu w oczy. Widziałem, że ten chłopiec się boi - powiedział 29-letni Chisora. - Nie wierzę w te jego bzdurne tłumaczenia, że niby nie wiedział o wczorajszej konferencji. On po prostu nie chciał się ze mną zobaczyć. Zmuszono go do zdjęcia okularów przeciwsłonecznych, żebyśmy spojrzeli sobie w oczy. Liczy się tylko to, co wydarzy się w ringu, a ja przejadę się po tym chłopcu i rozbitego wyślę z powrotem do Ameryki.

Słowa Chisory pozostają tylko słowami, ale coraz więcej źródeł donosi o wysokie formie Derecka. Trener Don Charles stwierdził nawet, że w takiej dyspozycji jego podopieczny nie był jeszcze nigdy.

- Scott wygląda na doskonale przygotowanego, a to dla nas dobra wiadomość, bo zwycięstwo Del Boya będzie miało dzięki temu większe znaczenie. Wierzcie mi, Dereck jest w życiowej formie i Scott nie będzie w stanie przetrzymać jego szturmu. Scott nie walczył jeszcze nikim takim i spotyka Del Boya w złym momencie. Del jest wygłodniały i zdeterminowany, bo wie, że nie może sobie pozwolić na porażkę - oświadczył szkoleniowiec.