FURY: DAVID HAYE MOŻE BYĆ NOWYM BONDEM, A JA BĘDĘ NOWYM 'BUŹKĄ'

Z dnia na dzień robi się coraz ciekawiej. Tyson Fury (21-0, 15 KO) przyrównał swój nadchodzący wrześniowy pojedynek z Davidem Haye'em (26-2, 24 KO) do słynnych walk Jamesa Bonda z "Buźką" (z ang. "Jaws" - red.), znanym także jako "Szczęki" - fikcyjnym przeciwnikiem agenta 007.

Ogromny zabójca grany przez Richarda Kiela był praktycznie niezniszczalny - przeżył m.in. wypadnięcie z samolotu, wrzucenie do basenu z rekinem ludojadem, zawalenie kolejki górskiej i porażenie prądem. Fury sugeruje w ten sposób, że również jemu "Hayemaker" nie zdoła wyrządzić żadnej krzywdy.

- Naprawdę zagłosowałbym na Davida Haye'a, żeby dostał posadę Jamesa Bonda po Danielu Craigu. Ten gość potrafi mówić, jest przystojny i charyzmatyczny. Czego jeszcze potrzebuje Bond? David Haye ma wszystko. Kocha go cała Wielka Brytania. Zagłosowałbym na niego, ale również na siebie. Mógłbym być nowym "Buźką", ale trochę przystojniejszym. Zobaczymy, pistolety są naładowane i gotowe do akcji. Nie wiem, ile jeszcze zostało Haye'owi. On ma inne życie i może zarabiać na różne sposoby - powiedział Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 16-07-2013 15:46:39 
Fury chyba za mlody, zeby pamietac Buzke. :)

Ale tekst zabawny!
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 16-07-2013 15:50:28 
ciekawe czy fury tez potrafi przegryzc stalowe liny :))))))
 Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 16-07-2013 15:53:36 
Skoro sam próbował się znokautować i nic z tego nie wyszło, to może rzeczywiście jest niezniszczalny?
 Autor komentarza: krajana
Data: 16-07-2013 15:54:14 
Będę kibicował Furemu w tej walce choć wiem że jego szansę są małe na zwycięstwo. Do Haye nie mam szacunku bo to celebryta a nie bokser (mimo dużych umjejętności) i walczy tylko dla kasy. Przed walką z Władkiem narobił tyle szumu a w walce nic nie wielkiego nie pokazał. Fury mimo że dużo gada i jest kontrowersyjny to przy najmniej ma jaja i nie kalkuluje a jest przecież wciąż bardzo młody.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 16-07-2013 15:55:53 
http://www.youtube.com/watch?v=xHPDIjWgMzw

dla mlodszych uzytkownikow ktorzy nie kumaja o co biega :))))))))
 Autor komentarza: WRIGHT
Data: 16-07-2013 16:09:00 
Mi się ta wypowiedź Tysona nie podoba, do tej pory było pikantnie, a tutaj nagle podlizuje się Hayeowi, mówiąc, że jest przystojny, popularny, że widzi go jako Bonda, to już nie to samo, co przed podpisaniem kontraktu, ale może jeszcze Fury wróci do gnojenia przeciwnika, co jakoś w jego przypadku bardzo mi się podoba.
 Autor komentarza: bak
Data: 17-07-2013 01:31:13 
Oj redakcja złośliwa. Użytkownicy jak użytkownicy ale redakcja powinna być obiektywna ;p
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.