ROACH: PACQUIAO ODEJDZIE, JEŚLI DOSTANIE KO

Freddie Roach wyjawił, że odbył poważną rozmowę z Mannym Pacquiao (54-5-2, 38 KO) i przekonał go do odejścia w przypadku kolejnej porażki przez nokaut. W ostatnim występie Filipińczył nadział się na straszliwą kontrę Juana Manuela Marqueza (55-6-1, 40 KO) i przez kilka minut leżał nieprzytomny na macie ringu.

- Jeśli zostanie znokautowany przez Riosa, to na 100% będzie oznaczało koniec - powiedział Roach. - Mamy umowę. Jeśli powiem mu, że to koniec, on mnie posłucha. Jest słowny. Jeżeli to się przydarzy, Manny odejdzie.

W końcówce listopada "Pacman" wystąpi na wielkiej gali HBO PPV w Makau. Jego rywalem będzie Brandon Rios (31-1-1, 23 KO), który w 2010 roku naśmiewał się z choroby Roacha razem ze swoim kolegą z gymu Antonio Margarito. Freddie zamierza odpłacić mu teraz, przygotowując blisko 35-letniego Manny'ego na zdemolowanie "Bam Bama".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 16-07-2013 09:41:02 
Jeśli Manny Pacquio nie został kompletnie skończony przez Marqueza to Riosa zatłucze jak psa.
Rios to typowy młot na średniaków i emerytów, bokserów takich było mnóstwo (np Hatton, Gatti)- byli bardzo znani bo widowiskowi i charyzmatyczni a ich walki
wyglądały tak
- z bumami i średniakami wyglądali jak bulterier z kotkiem
- ze dalszą czołówką równe ciężkie (gatti robinsin, gatti ward)
- z ekstraklasą ...ciężko to powiedzieć ale pełna kompromitacja - Gatti Floyd, Gatti Oscar, Hatton - Manny itd
 Autor komentarza: rakowski
Data: 16-07-2013 10:15:42 
Richardson stawia na Riosa.Nie umiem sobie tego wyobrazić.
Manny powinien go obijać przez 12 rund,a Richardson powiedział o obijaniu Pacquiao przez 12 rund,nie chce mi się w to wierzyć.To raczej czasówka będzie,bo Brandon będzie mocno obity,tak mi się wydaje.
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 16-07-2013 10:36:37 
Manny go zniszczy, to będzie wykonanie wyroku
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 16-07-2013 13:28:06 
Gwoli ścisłości to Paciao w walce z Marquezem do momentu nokautu miał znaczną przewagę. Fakt, że takiemu bokserowi jak Paciao nie powinno się przydarzyć coś takiego, ale należy to rozpatrywać w charakterze wpadki a nie słabych umiejętności czy braku formy.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-07-2013 13:41:40 
W ostatniej walce Manny wyglądał bardzo dobrze, choć niepokoił nie tylko nokaut, ale i nokdaun w 3 rundzie. Ale w 5 widzieliśmy dawnego Mannyego, szybkiego, silnego i rozbijającego Marqueza. Myślę że gdyby nie nokaut, sam JMM przegrałby przed czasem. Ale to tylko gdybanie. Manny fizycznie wyglądał świetnie i jeżeli nokaut nic mu wielkiego nie zrobił, to przejedzie się po Riosie jak walec, Nie zdziwiłbym si ę nawet jak zastopuje twardego Bam Bama.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 16-07-2013 14:01:32 
rakowski

Jeśli Manny będzie go obijał przez 12 rund, to będzie oznaczać, że najlepsze czasy ma już dawno za sobą :-) Powinien go skończyć do 7-8 rundy, dodatkowo obijając Riosa do ciężkiego KO. Tego mu życzę. Szkoda, że do walki Pacmana z Floydem nie doszło jakieś 3-4 lata temu, byłaby walka conajmniej dekady.
 Autor komentarza: qler
Data: 16-07-2013 16:24:52 
Ja tu widzę dokładnie powtórkę z Hattona. Swarmer-slugger trafia na swoje lustrzane odbicie tylko w wersji znacznie szybszej.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 16-07-2013 23:04:13 
qler - to by się nie zgadzało bo "slugger bije swamrmera

np. Frazier (swamrmer) pokonał Alego (boxer), Fraziera pokonał Foreman slugger, Foremana pokonał Ali...

Ale układanka slugger-swamrmer-boxer ma pewien sens ale tylko gdy przeciwnicy są podobnej klasy i też nie zawsze działa
 Autor komentarza: qler
Data: 16-07-2013 23:41:14 
Rios raczej bardziej swarmer, a Manny to taka mieszanka, w zależności od walki. Można się oczywiście pobawić w typowanie scenariusza.
Tutaj swarmerem jak przypuszczam będzie (przynajmniej na początku) napierający Rios (tak jak Hatton) a sluggerem (bardzo szybkim, wyprzedzającym, kontrującym) będzie Manny :)
Potem swarmerem zostanie Manny a Rios będzie tylko workiem treningowym :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.