NIEPOKONANY NIELSEN RYWALEM MAJEWSKIEGO

Kiedy odwołano pojedynek Przemysława Majewskiego (21-1, 13 KO) z Marco Antonio Rubio (57-6-1, 49 KO), Polak został bez rywala i konkretnych planów na dalszą karierę. Teraz dowiadujemy sie, że :33-letni "Machine" ma zakontrakwaną walkę z niepokonanym Duńczykiem Patrickiem Nielsenem (19-0, 9 KO). Potyczka prawdopodobnie odbędzie się 7 września na terenie 22-letniego mańkuta.

Zawodnik grupy Global Boxing na pewno pojedzie powalczyć o zwycięstwo, ale wygrywać z faworytami na wyjeździe jest bardzo ciężko i najpewniejszym rozwiązaniem zawsze pozostanie nokaut. W stawce pojedynku Majewski-Nielsen będzie należący do Duńczyka pas WBA Inter-Continental w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-07-2013 15:04:29 
Nielsen to niezły, młody zawodnik, ale raczej poziomu Kesslera nie osiągnie. Niemniej na razie wygrywa bez "dodatków sędziowskich", ma też czym przyłożyć i jest tez dośc niezle prowadzony. Majewski jak marzy o mistrzowskiej sznasie, to musi to wygrać bo Intercontinentale to w zasaadzie takie półeliminatory..
 Autor komentarza: boksjor
Data: 12-07-2013 16:33:04 
Ktoś widział walki Duńczyka? Może być groźny, ale Majewski po takich rywalach powinien się przejeżdżać jak coś chce osiągnąć.
 Autor komentarza: Armand
Data: 12-07-2013 17:27:02 
Nielsen to waciak.
 Autor komentarza: redd
Data: 12-07-2013 20:49:52 
Widziałem Nielsena w dwóch walkach i specjalnie mnie nie olśnił. Jest solidny, niezły technicznie, cios ma średni. Na pewno nie jest jakimś niesamowitym prospektem.

Majewskiemu ostatnio uciekło kilka okazji, a że jest dosyć wiekowy, to nie ma na co czekać, a brać ryzykowne walki. Myślę, że prezentuje zbliżony poziom do Nielsena. Ciekaw jestem jak sobie poradzi z odwrotną pozycją Duńczyka? Pozostaje zaryzykować i poszukać swojej szansy.

Szczerze mówiąc jestem trochę zdziwiony europejskim kierunkiem Majewskiego, myślałem że poszuka jakiejś walki w US na ESPN z bardzo solidnym rywalem. Jednak nie ma co narzekać, Nielsen to dla Przemka wyzwanie.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-07-2013 21:05:34 
Według mnie Majewskiego stać na pokonanie Nielsena. Duńczyk jest silny fizycznie, ale poza tym nie ma jakichś nadzwyczajnych zalet. Dobrze, że Majewski zaistnieje w Europie, bo Ameryka okazała się dla niego ślepą uliczką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.