STEVENSON: BUTE vs PASCAL TO WALKA 50-50

Dzięki trochę nieoczekiwanemu, ale wielkiemu zwycięstwu Adonisa Stevensona (21-1-1, 18 KO) nad Chadem Dawsonem (31-3, 17 KO) Kanada ma trzech świetnych bokserów w ścisłej czołówce kategorii półciężkiej. Oprócz "Supermana", który dzierży pas WBC, są jeszcze Jean Pascal (27-2-1, 16 KO) i mieszkający w Laval Rumun Lucian Bute (31-1, 24 KO).

Blisko 31-letni Pascal i 33-letni "Le Tombeur" skrzyżują rękawice 7 grudnia na gali w Bell Centre w Montrealu. Pojedynek lepszego z nich ze Stevensonem byłby absolutnym hitem w Kanadzie. Adonis nie widzi faworyta.

- Myślę, że to będzie bardzo wyrównana walka. Bute to bardzo dobry technik. Pascal też jest dobrym bokserem. To wielka walka w Montrealu. Nie mogę się jej doczekać - oświadczył Stevenson, który 36. urodziny będzie obchodził we wrześniu. - Chcę zunifikować pasy WBA i IBF. Najpierw czeka mnie obowiązkowa obrona, a w 2014 roku przyjdzie czas na unifikację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 27-06-2013 00:59:15 
Stevenson już zaciera ręce na kasowy pojedynek z którymś z bohaterów kanadyjskiej publicznosci ;) Pewnie po cichu liczy na Bute'go bo zna jego podejrzaną szczękę.

Heh, Dawson przed walką śmiał się z Adonisa że nigdy o nim nie słyszał i musiał szukać go na Google+. To teraz pewnie już nie zapomni go do końca życia, a zwłaszcza momentu gdy zgasło mu światło ;)
 Autor komentarza: milosz762
Data: 27-06-2013 23:43:31 
no ten Czarny kandyjczyk ma kopyto w półcieżkiej to samo Pascal

ich walka to by były grzmoty i ringowa wojna.
może do niej dojśc pod warunkiem jak Pascal wygra z Butem a to jest możliwe jak najbardziej!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.