HOPKINS STAWIA NA FROCHA

Mistrz świata IBF wagi półciężkiej, legendarny Bernard Hopkins (53-6-2, 32 KO) powiedział telewizji Sky Sports, że chce walki z mistrzem świata IBF wagi super średniej Carlem Frochem (30-2, 22 KO) i stawia na jego zwycięstwo w najbliższą sobotę. Na ringu w londyńskiej Wembley Arena Froch zmierzy się z Mikkelem Kesslerem (46-2, 35 KO). 48-letni Hopkins widzi zdecydowaną przewagę Brytyjczyka.

- Lubię Frocha. On ma doświadczenie pochodzące nie tylko z pierwszej walki z Kesslerem, ale także z turnieju Super Six. Widzę, iż Kessler nie był ostatnio zbyt aktywny i nie zauważam u niego poprawy, dlatego stawiam na Frocha. Myślę, że to będzie emocjonująca walka zakończona jego zdecydowanym zwycięstwem. Nie wydaje mi się, by starcie w Londynie było wyrównane. Froch wygra co najmniej osiem z dwunastu rund - stwierdził Hopkins, który 13 czerwca w brooklyńskiej Barclays Center wejdzie do ringu z Karo Muratem. Jeżeli Hopkins i Froch wygrają swoje walki, pod koniec roku może dojść do brytyjsko-amerykańskiej konfrontacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KratoZ
Data: 22-05-2013 14:24:08 
Zgadzam sie z Katem. Froch bardzo mocno rozwinal sie od czasu pierwszej potyczki z Kesslerem. Jest bardziej wyrachowany, nie wdaje sie w bijatyke tylko czeka na odpowiedni moment do szarzy. Boksuje na zrywach, ma dlugi jab, ktorym ustawia rywali. Niedoskonalosci techniczne nadrabia charakterem. Calosci dopelnia mocna szczeka. Mysle, ze porozbija Kesslera na zasluzone TKO.
 Autor komentarza: Jason
Data: 22-05-2013 17:25:01 
Kessler to też twardy gość, mistrz świata, doświadczony w walkach mistrzowskich, z mocnym ciosem. Głową 50/50, ale sercem jestem za Kesslerem.
 Autor komentarza: xrafal
Data: 23-05-2013 19:15:10 
Podobnie jak Jason sercem na Kesslera,ale szanse oceniam 50/50.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.