BRONER: MALIGNAGGI BĘDZIE UCIEKAŁ

22 czerwca w Nowym Jorku niepokonany Adrien Broner (26-0, 22 KO), którego popularność wzrasta z walki na walkę, zmierzy się w ringu z Paulem Malignaggim (32-4, 7 KO). Stawką starcia będzie pas WBA wagi półśredniej.

Na linii obu teamów trwa ostra wymiana zdań, która zdaniem pięściarza nie skończy się wojną w ringu.

- Czy widzieliście go kiedykolwiek walczącego ramię w ramię? I myślicie, że pójdzie na wojnę z Adrienem Bronerem? Słuchajcie, jak tylko go trafię on zacznie uciekać w swoim stylu - powiedział Broner.

Wielu uważa, że przeskok dwóch kategorii wagowych może źle skończyć się dla niepokonanego pięściarza. Broner uspokaja i jest przekonany, że ma predyspozycje również do walk w półśredniej.

- Jego problemem jest to, że uważa mnie za zawodnika wagi lekkiej. Widzieliście nas stojących obok siebie, on jest mały. Nie jest na moim poziomie. Myśli, że jestem za mały na tą dywizję, bo ostatnio toczyłem walkę w lekkiej. Mówiąc szczerze, wielu tak myśli. "On przeskakuje dwie kategorie, jak to możliwe?". Zrzucam sporo wagi do niższych kategorii, bo przychodzi mi to łatwo. Walka w półśredniej nie będzie problemem - powiedział "The Problem".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: os8
Data: 08-05-2013 20:05:31 
W ogóle nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak będzie wyglądać Broner w półśredniej. Chciałbym jednak, żeby Malignaggi go wypunktował. Dlatego, że strasznie nie lubię skakania po wagach, jeśli się w niższej wadze nie było dominantem, albo przynajmniej nie pokonało większości czołówki. A Broner w lekkiej nie ma się jeszcze czym pochwalić.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 08-05-2013 20:32:10 
Broner jest rozmiaru Floyda, ważył już w lekkiej 150 funtów w ringu. Zarówno on jak i Paulie to mali półśredni, co mnie jednak martwi, to nie tyle ucieczka z lekkiej, co ominięcie 140 funtów - mam nadzieję, że tam pójdzie po walce z Malignaggim, bo tu jest mnóstwo walk do zrobienia. Zresztą GBP zawodników w 140 ma bogactwo, nie powinno być problemu dla nich zrobić nawet coś a'la Super Six :)
 Autor komentarza: Krzych
Data: 08-05-2013 20:32:41 
Drażni mnie już to wszystko. Ciągłe newsy o tej walce, jakieś kłótnie o "weekendowe dz*wki" czy tam c*py czy niewiadomo co czy kogo. Bezsensowna i niekończąca się paplanina. Za dużo tego wszystkiego. Gdyby ta walka jeszcze była choćby dobra. A to jest kompletny miss match i jakaś niedorzeczność kompletna. Nie wiem, może tylko ja tak to odbieram ale do mnie to wszystko nie trafia
 Autor komentarza: teodorparker
Data: 08-05-2013 20:44:37 
Kolesie się ugadali, że będą się obrzucać błotem i myślą, że ludzie to kupią. Straszna żenua. A walka sama w sobie nie zapowiada się lepiej...
 Autor komentarza: DeeJay
Data: 08-05-2013 21:10:30 
Rowniez odnosze wrazenie ze ta walka to missmatch, HBO chwyta sie ostatniej deski ratunku (Broner) i chca promowac go na nowa wielka gwiazde.
Ja wszystko rozumiem tylko ze pojedynek z "Pauletta" to jeszcze nie to.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 08-05-2013 21:16:05 
Tylko Broner walczy na Showtime :)
 Autor komentarza: DeeJay
Data: 08-05-2013 21:24:09 
Wlasnie sobie to przypomnialem po napisaniu komentarza.
W takim razie nic nie usprawiedliwia ich glupiego zachowania :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.