KESSLER: FROCH NADAL ROBI TE SAME BŁĘDY

Oscar Nielsen, boxingscene.com

2013-05-08

Prawie cały bokserski świat uważa, że Carl Froch (30-2, 22 KO) rozwinął się od czasu pierwszej walki z Mikkelem Kesslerem (46-2, 35 KO), ale Duńczyk jest innego zdania.

- On robi mnóstwo błędów. Według mnie on nigdy niczego nie zmienia. Prawie wszystko robi tak samo jak zawsze. Oczywiście nabrał sporo doświadczenia, ale większość rzeczy i tak została u niego bez zmian - ocenia 34-letni "Viking Warrior".

Kessler nie będzie faworytem 25 maja w Londynie, kiedy odbędzie się jego wielki rewanż z "Kobrą". Choć Froch jest starszy o prawie dwa lata, zdecydowana większość ekspertów i kibiców twierdzi, że postarzał się lepiej od Mikkela.

- Widziałem naszą pierwszą walkę kilka razy, ale nie aż tak dużo. Mój trener ogląda ją dwa razy dziennie. Przybędę do Londynu doskonale przygotowany i będę miał w zanadrzu kilka niespodzianek dla Frocha. Jestem przekonany, że ta walka, jako że jest największą w jego karierze, zmusi go do wyjścia z narożnika z chęcią pokazania, że to on jest prawdziwym mistrzem. Właśnie na to czekam - kończy Kessler.