POWRÓT FONFARY 16 SIERPNIA NA STADIONIE US CELLULAR W CHICAGO

Dziś na stadionie US Cellular drużyny White Sox w Chicago odbyła się sesja zdjęciowa, która rozpoczęła oficjalną promocję wielkiej gali boksu zawodowego z Andrzejem Fonfarą (23-2, 13 KO) w roli głównej. Polak ma wystąpić 16 sierpnia, a jego prawdopodobnie będzie Gabriel Campillo (21-5-1, 8 KO) - były mistrz świata federcji WBA w wadze półciężkiej. Obóz Fonfary potwierdzi te informację lub zaprzeczy w ciągu tygodnia. W stawce pojedynku znajdzie się oczywiście należący do Andrzeja tytuł IBO w limicie 175 funtów.0

Będzie to pierwsza walka Fonfara po kontuzji, jakiej doznał podczas ostatniej walki z Tommym Karpencym. Nasz zawodnik rozpoczyna już przygotowania do najbliższego występu. Do 8 czerwca będzie trenował w Chicago, a potem wybierze się na dwutygodniowy obóz na Florydzie.

Będzie to jedna z największych gal bokserskich w Chicago od wielu lat. Ostatni raz walka bokserska na stadionie w Chicago odbyła się w 1962 roku, kiedy Sonny Liston pokonał przez nokaut Floyda Pattersona w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Spodziewana jest bardzo liczna frekwencja i organizatorzy planują zwiększenie ilości miejsc z 12 tyś dla widzów chcących obejrzeć walkę na żywo. Gala będzie transmitowana przez ESPN w popularnym cyklu Friday Fight Nights, spodziewana jest także transmisja gali w Polsce. Na tej samej gali prawdopodobnie wystąpi Artur Szpilka (14-0, 11 KO), który da rewanż Mike'owi Mollo (20-4-1, 12 KO).

Co prawda do gali zostało jeszcze 15 tygodni, ale na U.S. Cellular Field można było już wyobrazić sobie niepowtarzalną atmosferę i wspaniały doping . Mam nadzieję , że ta gala przejdzie do historii - oświadczył 25-letni Fonfara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 08-05-2013 10:02:17 
Campillo spoko, tylko wydaje mi się , że Andrzej będzie musiał go znokautować , by uczciwie wygrać ( bo wiadomo jak to jest z punktami u Gabriela )
Poza tym , w góry na obóz, a nie na Florydę :D
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 08-05-2013 10:50:53 
To ile się najedzie januszów z piwkiem i kiełbaskami o tej porze roku obowiązkowo skarpety po łydkę naciągnięte i sandały...

Campillo został przekręcony z Cloud to fakt.W ostatniej walce z Kovalievem został okrutnie rozbity mimo tego największy test w karierze po Jonhsonie
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 08-05-2013 11:12:16 
Jak tylko zobaczyłem na yt, jak to Szpilka z Proksą na klatę bierze + martwy ciąg, to jeszcze nie doszedłem do siebie.

Tam ćwiczy się styl na wklęsłą kalekę i nie dziwi mnie u nich ta ilość kontuzji.
Oni tam trenują bez profesjonalnego trenera od siły, dynamiki i kondycji.

Tak styl jest znany na osiedlowych siłkach i w obecnym okresie gdzie panuje wysyp amatorów sportów siłowych.

Ludzie niech im tak ktoś powie że mogą sobie zrobić krzywdę, bo jak zobaczyłem co oni robią, to strach pomyśleć co będzie dalej.
 Autor komentarza: zbychter
Data: 08-05-2013 11:30:44 
@ManiekZ

Podeślesz link do tego treningu?
 Autor komentarza: Matys90
Data: 08-05-2013 11:42:21 
Nie może, bo tu dostanie bana. Wejdź sobie na kanał youtube konkurencji i zakładkę "przeglądaj filmy".

Potem się dziwić, że kontuzja tam goni kontuzję...
 Autor komentarza: Karule
Data: 08-05-2013 11:47:44 
Fonfara vs Campillo
Szpilka vs Mollo II

Jestem na tak dla takiej gali, dobrzy przeciwnicy dla Polaków.
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 08-05-2013 11:48:42 
https://www.youtube.com/watch?v=225gg2kNj0w&list=UUOGtQW1Gnn_rcs_Mc5ue6Sg&index=1
 Autor komentarza: Soku
Data: 08-05-2013 12:31:03 
Nie ma to jednak, jak wydziargać sobie "L" na ...prawej ręce.
:-)
 Autor komentarza: zbychter
Data: 08-05-2013 13:01:49 
No panowie po tym zajebiście fachowym treningu jestem pewien ze Wawrzyk gówno zrobi w walce z Powietkinem. Facet robi sobie krzywde w co drugim cwiczeniu, a na tych drabinkach to nie mam zielonego pojęcia co on tam uskutecznia. Jak jeszcze trenowałem to cwiczenia na takich drabinkach rozwijały koordynację rąk i nóg a tutaj to jakąś makarene tańczy i jescze mu sie jej do końca nie chce zrobić. O wysiłkach mających być treningiem siłowym nie chce mi sie nawet gadać. Najbardziej z tego towarzystwa szkoda mi Proksy, bo chłopak ma talent i cięzko pracuje. Ale teraz przynajmniej wiemy czemu wojaki mają tyle kontuzji.
 Autor komentarza: zbychter
Data: 08-05-2013 13:03:36 
ManiekZ dziena za filmik
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 08-05-2013 13:49:24 
Soku

:)
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 08-05-2013 14:49:36 
Mam wrażenie że myśl szkoleniowa boksu u Łapina i jego pomocników zatrzymała się w czasach kiedy człowiek nie miał pojęcia co robi.

Wcale nie dziwie się że Gimitruk więcej jest wstanie wycisnąć z zawodników jak jest bardziej otwarty na współprace.


Z drugiej strony, nie mam zielonego pojęcia, co za ofiara losu robiła ten film że pokazała chłopaków w tak niekorzystnym świetle. Rozumiem czasy kiedy było trudno o fachowców, ale dziś wystarczy podpatrzeć jak to robią najlepsi. Jak się montuje filmik to trzeba wiedzieć jak to robić, by zainteresować publikę.

Zamiast promocji wyszła klapa i potwierdzenie że w KP nie ma profesjonalistów, tylko leśne dziadki trzymające się stołków.


Trochę to jednak smutne, chłopaki myślą że tyrają i wierzą w sukces, bo ktoś im mówi że wie lepiej, ale to tak jak jazda wyremontowanym żukiem - jest na chodzie, ale zawsze coś się psuje.


MMA w PL w o wiele krótszym czasie wyprzedziło polski boks o lata świetlne. Otwarte grupy + wspólne treningi(również te w USA) przyczyniły się do szybkiego rozwoju i podnoszenia jakości z której korzystają wszyscy.
 Autor komentarza: Marcelinho96
Data: 08-05-2013 18:43:20 
@Soku
Taki zorientowany ;). Jak (L) to tylko prawa reka .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.