GEARD AJETOVIĆ DLA OPALACHA!

Zmiana rywala Przemysława Opalacha (12-1, 11 KO) na galę w Olsztynie, do jakiej dojdzie już w najbliższy piątek. W miejsce Tanzańczyka Karama Nyilawia pojawi się mocny Serb Geard Ajetović (22-8-1, 11 KO).

Przypomnijmy, iż Ajetović to niegdyś doskonały junior. W tej grupie wiekowej sięgnął po mistrzostwo Europy oraz wicemistrzostwo świata. Nas o swoich umiejętnościach przekonał piętnaście miesięcy temu, kiedy twardo stawiał czoła Piotrkowi Wilczewskiemu. Na pewno więc będzie najtrudniejszym testem w dotychczasowej karierze ambitnego Opalacha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 07-05-2013 22:08:26 
Przemas dajesz! Niezależne z kim będziesz walczyć i czy będziesz wygrywać czy nie i tak bd Ci kibicował!
 Autor komentarza: zombi
Data: 07-05-2013 22:34:05 
Jezeli ajetovic nie bedzie w fatalnej formie opalach najprawdopodobniej zaliczy przegrana przed czasem. Zeby nie bylo, kibicuje opalachowi i bede za niego mocno trzymal kciuki. Ajetovic to dobry bokser z mocnym ciosem. Gdyby stal za nim mocny promotor z cala pewnoscia siegnal bu po ebu. Wilkowi napsul sporo krwi i tu tak bedzie. Unikany bokser. Jezeli byl w treningu duze prawdopodobiestwo przegranej polaka, ktory niestety nie prezentuje duzych umiejetnosci. Dotego pierwszy tak dlugi dystans i zawodnik z calkiem innej, duzo wyzszej polki niz dotychczasowi. Ale szacun za odwazna decyzje.
 Autor komentarza: bak
Data: 07-05-2013 22:37:09 
Opalach mimo wszystko wygra i udowodni że jest prawdziwym prospektem. Tacy znani i medialni bokserzy jak Proksa, Jonak, Łaszczyk, Sęk czy Kostecki będą pod wrażeniem jak odważnie prowadzony jest Opalach w 13 walce! Bohaterska decyzja Przemka.
 Autor komentarza: zombi
Data: 07-05-2013 22:47:13 
Bak, oby. No i faktycznie decyzja, moze nie bohaterska:) ale calkiem odwazna, bo u nas prawie zawsze faworytami sa nasi. Tu bedzie odrotnie. W koncu prawdziwy sport, ktory nielicznie mozna ogladac na polskich galach, w szczegolnosci tych organizowanych przez kp.
 Autor komentarza: bak
Data: 07-05-2013 23:02:09 
Nie będzie łatwo. Gościu przegrywał tylko z takimi jak Pirog, Macklin, Soszyński, Wilczewski, Vlasov i nigdy nie przegrał przed czasem... Z Soszyńskim przegrał tylko przez MD a z Wilczewskim przez SD... Opalach nie stoczył zbyt wielu pojedynków i wielu rund... Obawiam się trochę o Przemasa.
 Autor komentarza: 86viper
Data: 07-05-2013 23:19:29 
Bylem w Olsztyńskiej Urani na walce Wilczewski vs Ajetovic i z całą odpowiedzialnością i pomimo, że Kibicowałem Piotrowi mogę stwierdzić, że Serba okradziono ze zwycięstwa. Wilk miał już dograny pojedynek z Abrahamem, walka była w Polsce i po walce ręka Wilczewskiego powędrowała do góry. Werdykt mocno nie spodobał się olsztynskiej publicznosci.

Walkę Przemka również będę oglądał z trybun i będę mocno mu kibicował. Przeciwnik bardzo wymagający. Mam nadzieję, że Przemek pokona go uczciwie, bez pomocy sędziów. Rozumiem, że boks to business i walka remisowa idzie na korzyść zawodnika gospodarzy ale w przypadku wyraźnej przewagi zawodnika gości kibice muszą dać wyraz swojemu niezadowoleniu. Takie nieuczciwe werdykty niszczą ten sport.

Przemek życzę Tobie zwycięstwa oraz oddaję szacunek Piotrowi Wilczewskiemu za dobrą karierę zawodowego boksera oraz świetną pracę trenerską.
 Autor komentarza: loobelak76
Data: 08-05-2013 08:31:22 
@86viper
Rownież byłem na walce Wilka w Olsztynie i zgodzę sie ze walka była dla Piotra trudna jednak nie mówimy o wygranej Ajetovica. Wrażenie kibiców niedzielnych naprawdę nie jest wyznacznikiem. kibice niedzielne są przyzwyczajeni do dominacji Naszych bo maja obraz z gal pana Wasilewskiego, i jeśli nie ma takiej dominacji a ogladaja równa walke to naturalnie trzymają stronę gościa skaywanego na pozarcie a tu sie ładnie zaprezentował. Piotrek wtedy wygrał ciężka walkę i NIE mozna mówić o jakimkolwiek walku. walka była ciężka ze względu na nienjalepsza dyspozycję dnia Piotrka.
Przemek moim zdaniem niestety tez może trafić na gorszy dzień (nie wiemy naprawde jak poszly przygotowania) i będzie miał baaaardzo trudna przeprawe. Kluczem może być przygotowanie kondycyjne. Przemek jednak nie słynął z tego nigdy więc. jak miałbym obstawiac to ..... Ajetovic wygra przez KO/TKO ok 6 rundy.
Jednak trzymam kciuki za Przemka i obym sie mylił z ta kondycja i wszystko będzie ok.
 Autor komentarza: 86viper
Data: 08-05-2013 15:09:56 
Jeden z trójki polskich arbitrów na polskiej ziemi dał zwycięstwo w tej walce Ajetoviciowi . Jednak nie tylko w oczach niedzielnych kibiców wygrał Serb. Chyba, że Pan Mirosław Brozio też jest niedzielnym kibicem?

Chętnie obejrzałbym tamtą walkę ale niestety nigdzie w sieci jej nie znalazłem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.