PIĘŚCIARZE BOKSEROM I NIE TYLKO

Ogólnopolska agencja BTL DEM`a Promotion Polska oraz ludzie polskiego boksu biorą udział  w charytatywnym projekcie, który zakłada wydanie kalendarza na rok 2014 w związku z towarzyszącą mu kampanią społeczną pt. "Pięściarze bokserom i nie tylko". Do akcji zaproszeni zostali Paweł Głażewski, Andrzej Gołota, Janusz Gortat, Iwona Guzowska, Krzysztof Kosedowski, Mateusz Masternak, Łukasz Maszczyk, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta, Paweł Skrzecz, Artur Szpilka, Izuagbe Ugonoh, Mariusz Wach oraz Krzysztof Włodarczyk. Ruszyły już pierwsze sesje zdjęciowe do kalendarza.

Kalendarz składał się będzie z dwunastu fikcyjnych scenek ze zwierzakami, ich właścicielami i sportowcami, które zobrazowane nieraz w sposób kontrowersyjny mają poruszyć opinię publiczną w temacie niehumanitarnego traktowania czworonogów - tak przecież oddanym ludziom. Fotograficznie całość opowie uznany artysta fotograf Robert Baka, zaś za przygotowanie pięściarzy i piesków do sesji odpowiedzialna będzie mistrzyni i specjalistka body paintingu Izabela Śmieszek-Dorn. Co więcej, do każdego kalendarza dołączona będzie płyta CD z nagraniami czołowych polskich raperów. Krążek składał się będzie z dwunastu numerów powiązanych tematycznie ze scenką w danym miesiącu. To unikalne wydawnictwo skompiluje autorytet w swojej dziedzinie, jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, publicystów i prezenterów muzycznych Hieronim Wrona.

Kalendarz dystrybuowany będzie poprzez sieć salonów Empik, największy sklep internetowy Empik.com, merlin.pl, największego dostawcę prasy Kolporter, sieć drogerii Rossmann oraz sieć sklepów zoologicznych Kakadu. Oprócz tego zagości na rozmaitych eventach m.in. na około 12-u galach boksu zawodowego, gdzie będzie rozprowadzana jego limitowana edycja z odręcznymi podpisami pięściarzy. Cały dochód przeznaczony zostanie na zakup karmy dla wybranych ośrodków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Więcej informacji na: oczamififiego.blogspot.com oraz www.facebook.com/piesciarzebokserom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: uciekinier
Data: 01-05-2013 09:12:32 
Dobry pomysł podoba mi się ale Adamka się nie doczytałem nie wysłali mu czy może psów nie lubi
 Autor komentarza: klasyk2012
Data: 01-05-2013 09:52:39 
Paweł Głażewski ?Artur Szpilka, Izuagbe Ugonoh a kto to w boksie? najpier niech cos osiagną .zapomnieliscie Borowski Tomasz Vice mistrz Świata ,Ciba Robert Vice mistrz Świata Vice mistrz Europy brązowy medalista mistrzostw Europy, Kuziemski Aleksander i Rżany Andrzej brąz na Mistrzostewach Świata i Europy, Liczik Andrzej braz na mistrzostwach Europy, Bartnik Wojciech braz na igrzyskach olimpijskich braz na mistrzostwach Europy ,Bielski Jacek Mistrz Europy, Łęgowski braz mistrzostwa Europy Jan Dydak i Petrich Henryk i Zarenkiewicz braz igrzyska olimpijskiei wielu jeszcze by wymieniac, a promowani sa niektorzy Panowie ktorzy nie potrafia boksowac tyle tylko ze glupoty gadaja brawo super promocja Polskiego Boksu bombowy pomysl :))) zapomniano jeszcze Wawrzyk Kolodziej i cale to Z.o.o
 Autor komentarza: belgijskiKon
Data: 01-05-2013 12:43:29 
klasyk,
ale tu chodzi o to, żeby Ci bokserzy byli komuś znani a nie tylko znani malej grupie kibicow boksu amatorskiego sprzed 10-20 lat. Jesli sie troche znasz na marketingu to wlasnie oni musza wypromowac swoj kalendarz wizerunkiem bokserow ktorzy sa znani szerszemu gronu a nie tylko 1000 kibicow w calej Polsce.
 Autor komentarza: 80olsen
Data: 01-05-2013 13:03:36 
Zgadza się,mają bym znani szerszej grupie ludzi,ale fajnie że klasyk wspomniał w/w grupę pięściarzy,jak rzadko ktoś ich tutaj wspomina,znam ich wszystkich tzn pamiętam jak walczyli,to były fajne czasy,Polacy na największych imprezach i w dodatku z medalami,dziś żaden nawet kwalifikacji nie może zdobyć,żal na to patrzeć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.