MARIAN KMITA O MEMORIALE STAMMA I WSPÓŁPRACY Z BABILOŃSKIM

Podczas wczorajszych finałów XXX Memoriału im. Feliksa Stamma rozmawialiśmy z szefem Polsatu Sport - Marianem Kmitą, który opowiedział o planach stacji wobec boksu amatorskiego, współpracy z Tomaszem Babilońskim oraz prawdopodobieństwie przesunięcia gali Polsat Boxing Night III na wiosnę 2014 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 27-04-2013 13:14:57 
Fatalna jakość nagrania. Musiałem głośniki podkręcić na fulla, a i tak nie za wiele usłyszałem, dlatego odpuściłem dalszą część wywiadu. Jeszcze ta muzyka w tle, która skutecznie zagłuszała rozmówców...

Tego najbardziej wpływowego człowieka w boksie, jak to redaktor ujął można było spytać, dlaczego "odpuszcza bez walki" transmisję tak wielkich eventów jak Mayweather-Guerrero, czy Canelo-Trout? Z całym szacunkiem, ale oglądanie tak mizernych gal jak te serwowane przez Sauerlanda, czy Wasyla to nie jest żaden wyczyn!

Na pewno na plus, że Babilon wchodzi do Polsatu, bo jego dwie najbliższe gale w Legionowie i Ostródzie zapowiadają się arcy-ciekawie!

Polsatowi z wielkiego boksu zostały tylko gale Top Rank, czyli do końca roku na dobrą sprawę tylko dwie hitowe gale z udziałem Pacmana i Bradley-Marquez, ale to dopiero późną jesienią/zimą!

ORANGE Sport bije na głowę Polsat, jeżeli chodzi o wielki boks na światowym poziomie!!!
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 27-04-2013 13:35:07 
@Lukaszz
najpierw się zainteresuj , potem pisz .
Jeśli Polsat ma prawa do alk na HBO , to trudno , żeby po odejściu GBP do Showtime pokazywał ich gale .

Pomyśl , że może być w kontrakcie zapis, iż nie można jednocześnie mieć kontraktu z dwoma stacjami .
A dlaczego na orange nie było Pac Man-Marquez , albo Bradley-Provodnikov? debilne argumenty .

Polsat dalej robi dobrą robotę przy boksie, a relacjonowanie amatorki to tego dobitny przykład .
Kmita moim zdaniem jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu , ktoś wreszcie w TV traktuje boks nie jako zapychacz do ramówki , tylko jako pełnoprawny sport.


PS. To co mnie martwi , to kulejąca promocja tego turnieju chociażby. Nie widziałem ani plakatów, ani jakichś informacji w głównych portalach internetowych , słowem : nic.
Żeby ta dyscyplina naprawdę odżyła musimy mieć mistrza olimpijskiego , albo mistrza świata w HW , wtedy zadziałają takie efekty jak u Kubicy czy Małysza
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 27-04-2013 13:45:14 
luty-marzec 2014 r okrutnie odległy termin...Dobrze Kmita mówił konkurencja jest potrzebna ale zdrowa a nie tak jak do tej pory że pan W jest pan i władca i jako jedyny rozdaje karty
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 27-04-2013 13:52:17 
"najpierw się zainteresuj , potem pisz .
Jeśli Polsat ma prawa do alk na HBO , to trudno , żeby po odejściu GBP do Showtime pokazywał ich gale ."

"Pomyśl , że może być w kontrakcie zapis, iż nie można jednocześnie mieć kontraktu z dwoma stacjami ."

Nie pracuję, ani w Polsacie, ani w Orange stąd też nie wiem, czy jest taki zapis o którym piszesz (przypuszczam, że Ty również nie jesteś tego pewien w 100%!), że Polsat nie może pokazywać gal GBP i TR z tego względu, iż w USA są one pokazywane na dwóch różnych, konkurencyjnych stacjach, a więc, że może wybierać tylko: albo HBO, albo SHO.

Według mnie wszystko rozbija się o pieniądze i gdyby Polsat chciał nadal pokazywać Mayweathera i inne gwizdy GBP, to najzwyczajniej w świecie wykupiłby sobie prawa do transmisji ich gal! Tu jest Polska, a nie USA, żeby to wszystko było tak skomplikowane jak Ci się wydaje: "może być w kontrakcie zapis, iż nie można jednocześnie mieć kontraktu z dwoma stacjami."
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 27-04-2013 14:06:40 
Tu jest Polska nie USA , ale kontrakty handlowe nie mają narodowości, a prawo jest wszędzie skomplikowane .

A nawet jeśliby chodziło o hajs , to dalej nie można winić Polsatu , bo miał wszystkie gale ( choćby super six z Showtime ) , a po odejściu De la Hoyi został postawiony przed faktem dokonanym
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 27-04-2013 14:13:47 
Tak jak koledzy wyżej, bardzo fajnie ze jest taki Kmita i pomaga w promowaniu boksu,fajna sprawa z tym transmitowaniem walk amatorów fajnie się to wczoraj oglądało bo niekoniecznie trzeba maywethera czy kliczke oglądać.
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 27-04-2013 14:14:22 
Albo szpilkę w gaciach z szelkami.
 Autor komentarza: Radar12875
Data: 27-04-2013 15:04:27 
bardzo rzeczowy facet!tylko się cieszyć ze są tacy ludzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.