LIDIA FIDURA PO ZWYCIĘSTWIE W XXX TURNIEJU IM. FELIKSA STAMMA

Lidia Fidura dokonała historycznego czynu, po raz czwarty z rzędu zwyciężając w turnieju im. Feliksa Stamma. Polka okazała się bezkonkurencyjna w limicie do 75 kilogramów. Chwilę po odniesieniu tego wielkiego triumfu, Lidia znalazła czas na rozmowę z Bokser.org.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boxxer
Data: 27-04-2013 07:30:54 
Gratulacje!!! piękna postawa Pani Lidki duże Serce do walki siła ciosu! a i umiejętności nie małe wielki nie tuzinkowy sukces Polskiej pięściarki 4 razy z rzędu Wygrać Turniej Feliksa Stamma Tylko pogratulować tej młodej Zawodniczce i jej Trenerowi i oczekiwać dalszych dużych sukcesów!!!BRAWO!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 27-04-2013 11:55:51 
Fantastyczna walka w wykonaniu Lidii Fidury.Trzeba miec charakter piesciarza z krwi i kości aby tak własnie boksować w finale powaznego turnieju i z bardzo dobrą przeciwniczką!Chcialbym zwrócić szczególną uwage na lewe proste Fidury które trafialy celnie i skutecznie dezorganizowały obronę rywalki.Mimo że Lidia preferuje półdystans i zwarcie to uzywa we własciwym momencie lewego prostego.I tego od NIEJ powinien uczyc sie Mateusz Polski!Widząc walkę i słysząc wypowiedzi Fidury myslę że warto "inwestować" w TĄ wspaniałą zawodniczkę bo ....igrzyska olimpijskie wkrótce!BRAWO!
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 27-04-2013 13:54:53 
Czym tu się podniecać. Babsko napompowane sterydami 75kg, zamiast ważyć 50-55kg i prowadzić się jak kobieta. Temu kto wymyślił boks kobiecy powinno się ręce poucinać, zresztą to samo tego co ten smród przyniósł do Polski.
 Autor komentarza: boxxer
Data: 27-04-2013 14:18:43 
roninuwodzenie...
do TWOREK z tobą matychmiast! Jesteś ZEREM!!! pisząc takie bzdury.
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 27-04-2013 14:38:54 
Tak tak kobieta na polowanie zabija wściekłego dzika, a mężczyzna przeżywa okresy i wychowuje potomostwo w jaskini.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.