DE LA HOYA: GUERRERO TRUDNIEJSZY OD COTTO

Prezydent potężnej grupy Golden Boy Promotions, słynny Oscar De La Hoya, przewiduje (jak zwykle zresztą), że najbliższy rywal Floyda Mayweathera Jr (43-0, 26 KO) ma duże szanse na sprawienie niespodzianki. Nie jest żadną tajemnicą, że od dłuższego czasu "Złoty Chłopiec" przed każdą walką swego dawnego rywala upatruje faworyta w jego przeciwniku.

- Miguel Cotto dał Mayweatherowi trudną, twardą walkę. Myślę, że Guerrero spisze się jeszcze lepiej. Jest młodszy, silniejszy, u szczytu możliwości i widział już, co Cotto był w stanie zrobić Mayweatherowi - wylicza atuty "Ducha" De La Hoya.

- Trzeba wziąć pod uwagę, że Mayweather ma 36 lat i nie rusza się już tak dużo. Może jest sprytniejszy, bo musi lepiej się bronić, ale to będzie fizyczna, twarda walka - zapewnia Oscar, który wcześniej dokładnie to samo mówił, kiedy z Floydem miał się zmierzyć Victor Ortiz (29-4-2, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 17-04-2013 11:05:40 
Niewiem ala ja tam w tym Guerrero niewidze jakiegos niesamowitego zagrozenia, jak Floyd przegra to tylko i wylacznie dlatego ze nagle go dopadl znak czasu.
 Autor komentarza: barteksz300
Data: 17-04-2013 17:37:54 
Groźniejszy niż Cotto , wątpie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.