KOŁODZIEJ I MASTERNAK WYSOKO W MARCOWYM RANKINGU IBF

Federacja IBF dopiero teraz opublikowała swój ranking za marzec, a w nim jak zwykle znalazło się kilku polskich pięściarzy. W wadze ciężkiej naszym "rodzynkiem" pozostaje jedenasty Tomasz Adamek (48-2, 29 KO), który w tym tygodniu rozpoczął obóz przygotowawczy przed kolejnym występem.

Dwóch przedstawicieli na podium mamy natomiast w kategorii cruiser. Drugi jest powracający w najbliższą sobotę po ponad rocznej przerwie Paweł Kołodziej (30-0, 17 KO), a na najniższym stopniu znalazł się panujący mistrz Europy, Mateusz Masternak (30-0, 22 KO). Czołową piętnastkę zamyka natomiast Krzysztof Głowacki (18-0, 12 KO).

Szósty w dywizji półciężkiej jest Andrzej Fonfara (23-2, 13 KO), którego przymierza się na sierpień do eliminatora tej organizacji.

Czwarty w wadze junior średniej jest natomiast Damian Jonak (36-0-1, 21 KO), lecz wobec wakatu na pierwszej pozycji można powiedzieć, iż on również znalazł się "na pudle".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: milan1899
Data: 17-04-2013 09:48:09 
Tak mi przyszło do głowy że Damian anwet jakby był na 1 miejscu to i tak byłby za nisko ...
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 17-04-2013 11:19:39 
Jestem ciekaw jak teraz Kołodziej po kontuzji będzie się prezentował ale jeżeli będzie walczył z emerytami to próżno będzie szukać szans na pas mistrza świata,co do Jonaka to już niepowinni go trzymać pod kloszem tylko dać szanse z jakimś topowym zawodnikiem i przekonamy się co potrafi,największe szanse upatruje w Masternaku który może coś zwojować ale także ciężko będzie ale wierzę,że on zdobędzie pas
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.