KONKURS: WYGRAJ BILETY NA GALĘ WOJAK BOXING NIGHT W RZESZOWIE

Redakcja Bokser.org i właściciel marki Wojak zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na galę Wojak Boxing Night w Rzeszowie, czekającą nas już w następną sobotę, 20 kwietnia. W walce wieczoru wystąpi niepokonany prospekt kategorii ciężkiej, Artur Szpilka (13-0, 10 KO), a jego rywalem będzie doświadczony Ukrainiec, Taras Bidenko (28-5, 12 KO). Na gali zobaczymy również w akcji m.in. Pawła Kołodzieja, Krzysztofa Głowackiego i Kamila Łaszczyka.

Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy wysłać na adres [email protected] prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Jak zapewne zauważyliście, firma Wojak zmieniła wizerunek oraz kampanie reklamową. Pytanie brzmi: "Jak nazywa się hasło nowej kampanii reklamowej piwa Wojak?".
 
Konkurs zakończy się jutro o godzinie 15:00, a wyniki ogłosimy w niedzielę po południu. Bilety zostaną wysłane do zwycięzców w poniedziałek listem priorytetowym. Wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, należy podać imię i nazwisko oraz adres, na który wysłać mamy bilety wygrane w konkursie.   

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Matiz77
Data: 14-04-2013 22:42:29 
Gdzie ogłaszane są wyniki konkursów?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.