PATRYK BRZESKI Z PASEM KOLPORTERA I CZEKIEM NA 10 000 EURO

2013-04-07

Mistrz Polski wagi superciężkiej, Patryk Brzeski, wygrał wczoraj w Kielcach finałowy pojedynek turnieju Walka Gigantów o Pas Kolportera, zdobywając w nagrodę 10 tysięcy Euro. Reprezentujący barwy klubu RUSHH Kielce, 21-letni pięściarz na co dzień boksujący w barwach Championa Nowy Dwór Mazowiecki pokonał niejednogłośnie na punkty twardego Ukraińca Sergeya Verveyko.

WYNIKI WALK GALI W KIELCACH>>>

Przed finałową walką o Pas Kolportera kielecka publiczność oklaskiwała zwycięstwo (11:7) miejscowych zawodników RUSHH nad drużyna z ukraińskiej Winnicy. Gwoli sprawiedliwości dodajmy, że w barwach drużyny z Kielc "gościnnie" wystąpiło kilku zawodników z innych klubów, w tym m.in. kadrowicze: Grzegorz Kozłowski (56 kg),  Mateusz Polski (60 kg), czy Arkadiusz Szwedowicz (75 kg). Miejscowi kibice oklaskiwali oczywiście także swojego ulubieńca, Tomasza Kota (69 kg), który po twardej walce pokonał jednogłośnie na punkty Dmytro Tereszczuka.

RUSHH Kielce vs Winnica 11:7