'USS': MAMY SOLIDNY PLAN TAKTYCZNY

Redakcja, eastsideboxing.com

2013-04-04

Raczkujący w wadze ciężkiej Steve Cunningham (25-5, 12 KO) już niedługo stanie przed kolejnym trudnym zadaniem. Amerykanin 20 kwietnia w słynnym Madison Square Garden spotka się z niepokonanym Tysonem Fury'm (20-0, 14 KO). Stawką walki będzie 2. pozycja w rankingu IBF.

"USS" nie obawia się głośnych zapowiedzi oponenta i jak mówi, ma strategię na Wyspiarza.

- Mamy solidny plan taktyczny i jeśli Fury chce zabawić się w ringu, ja zabawię się na swój sposób. Nie nazwę boksu sportem, to styl życia. Ludzie wychodzą do ringu, by urwać mi głowę, więc chcę zrobić to samo. Będę gotowy, by tego dokonać i wygrać. Jeśli Fury zacznie używać swojego zasięgu, mamy plan B - przekonuje Cunningham.

"USS" odniósł się również do swojego rekordu walk. Amerykanin doradza kibicom nie wierzącym w jego umiejętności obejrzenie nagrań z jego walk i szczególne zwrócenie uwagi na niektóre werdykty.

- Ludzie patrzą na mój rekord i widzą rzeczy, które nie są prawdą. Jeśli znajdziesz czas, by obejrzeć nagrania z moich walk zauważysz, że robiłem progres z każdym kolejnym występem. Zobaczysz też niesprawiedliwe werdykty - powiedział Cunningham.