BOOTH: ZA DWA TYGODNIE OGŁOSIMY RYWALA

Redakcja, WorldBoxingNews

2013-04-02

Przeciwnik, z którym David Haye (26-2, 24 KO) zmierzy się 29 czerwca w Manchesterze, zostanie prawdopodobnie ogłoszony w  połowie kwietnia. Wraz ze swoim trenerem i menadżerem - Adam Boothem - ''Hayemaker'' wyruszył za granicę, gdzie rozpoczyna dziś dwutygodniowy, stricte kondycyjny obóz. W międzyczasie nazwisko rywala powinno być już znane.

- Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będziemy mogli zorganizować konferencję prasową, gdzie ogłosimy przeciwnika. Jestem przekonany, że mam odpowiedniego gościa. Nie powiem teraz niczego, ale kiedy będziemy trenować za granicą, wszystkie dokumenty zostaną przesłane. Kiedy wrócimy, do walki będzie pozostawać jedenaście tygodni. Jak często zdarza się, by rywali ogłaszano tak wcześnie? - powiedział Booth.

W tej chwili największe szanse na walkę z Haye'em ma podobno Manuel Charr (23-1, 13 KO), choć w mediach i kuluarach wymieniane są także inne nazwiska. Dziś rano niespodziewanie pojawiła się wiadomość o ofercie złożonej przez stronę brytyjską promotorom Andrzeja Wawrzyka (27-0, 13 KO), wciąż jednak nie są znane żadne szczegóły.