RIOS I ALVARADO ZAPOWIADAJĄ DRUGĄ WOJNĘ

Brandon Rios (31-0-1, 23 KO) i Mike Alvarado (33-1, 23 KO) ostrzegają, że znają tylko jeden sposób walki i ich rewanż będzie w dużej mierze przypominał pierwszy pojedynek. Zapowiada się więc kolejna bezlitosna wojna w półdystansie. Ostatnim razem "Bam Bam" przełamał rywala w siódmej rundzie. Czy teraz będzie inaczej?

- Pierwsza walka była niesamowicie dobra. Tego samego oczekujemy po drugiej. Obydwaj wiedzą, co mają robić. Dla fanów to świetna wiadomość - uważa Bob Arum, promotor obydwu zawodników i jeden z szefów potężnej grupy Top Rank.

A co na to samo zawodnicy? Rios mówi otwarcie, że mógłby próbować zmienić coś w swoim boksie, ale kiedy wyjdzie do ringu, to i tak skończy się to wojną na wyniszczenie.

- Możemy próbować coś zmienić w sali treningowej. Mogę boksować za lewym prostym. Kiedy zabrzmi pierwszy gong, idziemy na wojnę - oświadczył krótko 26-letni podopieczny Roberta Garcii. - Jestem przekonany, że on myśli tak samo. Wiem, co ja myślę. Idę po nokaut!

- Wiedziałem, że tak to się skończy - dodaje Alvarado. - Każdy ma jakiś plan, dopóki nie oberwie. Ostatnio stoczyliśmy wojnę, teraz będzie tak samo. Nie miałem żadnego planu. Po prostu się biłem. Tym razem będę bardziej trzymał się taktyki. Będę walczył tak samo, ale dodam kilka ulepszeń.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrCrowley
Data: 22-03-2013 09:39:50 
Pierwsza walka była bardzo widowiskowa. W drugiej rzeczywiście pewnie będzie podobnie, chociaż szkoda zdrowia chłopaków. Carl Froch powiedział: "Jesteś tak stary, ile ciosów przyjąłeś".
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-03-2013 20:11:42 
nie no Alvarado musi zawalczyc madrzej jezeli chce wygrac, boje sie tylko ze brawura wezmie gore i znow pojdzie na wyniszczenie z riosem z ktorym pod tym wzgledem nie ma szans, jezeli mike bedzie walczyl z dystansu to ma duze szanse wygrac tym bardziej ze umie sobie radzic w zwarciach i pol-dystansie (tylko niech nie robi tego tak czesto jak podczas 1 potyczki)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.