BANKS: NIE MA TEMATU REWANŻU Z ADAMKIEM

Rafał Kyć, rkyc.bloa.pl

2013-03-13

Doskonale znany polskim kibicom Jonathon Banks (29-1-1, 19 KO) czeka aktualnie na datę pojedynku rewanżowego z Sethem Mitchellem (25-1-1, 19 KO). Ostatnimi czasy pojawiały się też informacje, jakoby Amerykanin miał po raz drugi zmierzyć się z naszym Tomaszem Adamkiem (48-2, 29 KO). Jak przyznaje pięściarz, który karierę zawodniczą łączy z trenowaniem Władimira Kliczki, póki co nie ma tematu rewanżowego starcia z "Góralem".

- Na chwilę obecną nie znam jeszcze daty kolejnego pojedynku, wiem tylko, że moim rywalem będzie Seth Mitchell – mówi Banks. – Jeśli chodzi o taktykę na tę walkę, to będzie ona taka sama jak w pierwszym starciu, będę dążył do znokautowania Mitchella – dodaje.

- Słyszałem, że Adamek zrezygnował z pojedynku z Pulewem. Widocznie miał jakiś powód. Wiem, iż ludzie mówią o moim rewanżu z Polakiem, ale na ten moment nie mogę powiedzieć, kiedy i czy w ogóle taka walka się odbędzie. Nawet nie rozmawiałem o tym z moim trenerem – kończy Amerykanin, który w 2009 roku przegrał przed czasem w 8. rundzie z "Góralem".