MATTHYSSE NIE ZAPOMINA O GARCII

Argentyński puncher Lucas Matthysse (33-2, 31 KO), obowiązkowy pretendent dla mistrza świata WBC/WBA w wadze junior półśredniej - Danny'ego Garcii (25-0, 16 KO), nie zapomina o "Swifcie".

Choć obecnie wszystko wskazuje na to, że 18 maja Matthysse zmierzy się z championem federacji IBF - Lamontem Petersonem (31-1-1, 16 KO), Lucas nawet w przypadku zwycięstwa będzie chciał zmierzyć się z Garcią.

- World Boxing Council zarządziło, że musimy ze sobą walczyć przed końcem roku. Teraz czekam na wynik jego walki z Zabem Judahem. Powtórzę raz jeszcze, chcę tytułu pełnoprawnego mistrza świata! - powiedział 30-letni bokser z Buenos Aires.

- Mam nadzieję, że najbliższą walkę stoczę w Stanach Zjednoczonych. Podoba im się to, jak walczę. Mówią, że mógłbym być najlepszy w junior półśredniej, a WBC uznało mnie za najlepszego pięściarza miesiąca. Coraz więcej ludzi mi kibicuje i wiedzą, że nie przegrałem tych walk z Judahem i Alexandrem - kończy Matthysse.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 13-03-2013 10:39:50 
I dobrze, niech ciśnie promotorów , by zrobili mu tą walkę
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 13-03-2013 11:37:52 
Mam tylko nadzieję, że w przypadku, gdy zdobędzie tytuł będzie w stanie przeciwstawić się promotorowi, który pewnie z chęcią prowadziłby go za rączkę doprowadzając do kolejnych łatwych obron.
 Autor komentarza: wojkal
Data: 13-03-2013 16:16:56 
Matthysse przerobili w walkach ,które w rekordzie zaowocowały 2 przegranymi.Argentyńczyk nie potrzebuje prowadzenia za rączkę,a Petersona strasznie poturbuje,nawet stawiam 100%-owe ko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.