JABŁOŃSKI NIE JEST ZAWIESZONY PRZEZ AIBA

Jak poinformował redakcję Bokser.org menadżer drużyny Hussars Poland Jarosław Kołkowski, międzynarodowa federacja boksu amatorskiego (AIBA) po zapoznaniu się z wynikami badań Tomasza Jabłońskiego, zezwoliła na udział Polaka we wszystkich zawodach prowadzonych pod jej auspicjami do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy.

Niestety decyzja federacji zapadła zbyt późno, by Tomasz znalazł się w składzie Hussars Poland w arcyważnym meczu z Russia Boxing Team. Polacy zmierzą się z Rosjanami już jutro. Pięściarz SAKO Gdańsk może za to wystartować w Mistrzostwach Polski w Zawierciu, które zaczynają się 20 marca. Pełni nadziei na dobre rozstrzygnięcie czekamy na dalsze wieści o jednym z najbardziej utalentowanych polskich bokserów młodego pokolenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jose17
Data: 07-03-2013 21:28:41 
Wielka szkoda że Tomek nie wystąpi w meczu z Rosją. Od początku miałem przeczucie że nie chodzi o koks
 Autor komentarza: Radas
Data: 07-03-2013 22:02:17 
Z drugiej strony patrząc chyba dla samego zainteresowanego lepiej by było gdybychodziło o koks. We wcześniejszych informacjach podawano, że o ile nie koksowal to jego wyniki wskazują na raka jąder. Mam nadzieję, że jest jeszcze jakaś trzecia, bardziej pocieszająca możliwość. Swoją drogą AIBA jest w bardzo trudnej sytuacji: nie chcą zawiesić zawodnika dopóki nie udowodniono mu winy na 100%, ale jesli jest winny dopuszczają do walki nakoksowanego zawodnika narażając w ten sposób zdrowie innych. Chociaż już sam nie wiem bo jeśli jest chory (odpukać!!!) to tym bardziej nie powinien walczyć... Tak czy owak wszystkiego dobrego Tomasz!!!
 Autor komentarza: qwa
Data: 07-03-2013 23:15:30 
Przeciez to rownie dobrze mogly byc jakies leki... Skoro AIBA zezwala to raczej nie koksowal i chory tez nie jest ;)
 Autor komentarza: lecram
Data: 07-03-2013 23:15:45 
zapraszam do lektury http://eurosport.onet.pl/boks/tomasz-jablonski-mam-nadzieje-ze-nie-mam-raka,1,5439062,wiadomosc.html
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.