BRONER: MOGĘ WALCZYĆ 10 RAZY W ROKU

Redakcja, Informacja własna

2013-02-17

Mistrz WBC wagi lekkiej, Adrien Broner (26-0, 22 KO) dziś po raz kolejny udowodnił swoją klasę kończąc przed czasem ambitnego Gavina Reesa (37-2-1, 18 KO). "The Problem" z szacunkiem wypowiadał się o pokonanym rywalu i jak zwykle wypowiedział się w swoim stylu.

- Wiedziałem, że Rees przyjedzie po wygraną, to zawodnik światowej klasy. Cały czas nacierał, w każdy swój cios wkładał całą swoją siłę. Gdy do ringu wychodzi dwóch takich pięściarzy, który chcą walczyć cios za cios, kibice mają co oglądać. Dziękuję wszystkim za przybycie. Byliśmy dziś świadkami dobrej walki, wrócę do domu i ją obejrzę. Czuję się świetnie. Przeglądałem się w lustrze, nadal wyglądam znakomicie. Jeśli byłaby taka opcja, walczyłbym 10 razy w roku - powiedział Broner.

Szkoleniowiec Amerykanina, Mike Stafford, podziwiał ambicję Reesa, jednak jego zdaniem Broner nie pokazał jeszcze wszystkiego co potrafi.

- Rees popełniał błędy. Każdą pomyłkę Walijczyka Broner wykorzystywał do kontry. Gavin walczył świetnie do drugiej rundy. Wiedzieliśmy, że da z siebie wszystko. Wierzcie mi lub nie, jednak nie zobaczyliście jeszcze wszystkiego, co Adrien ma do zaoferowania - powiedział trener.