HEARN O SZANSACH REESA

Promotor Gavina Reesa (37-1-1, 18 KO), Eddie Hearn przekonuje, że jego podopieczny nie stoi na straconej pozycji w walce przeciwko mistrzowi świata WBC wagi lekkiej, Adrienowi Bronerowi (25-0, 21 KO). Do tego pojedynku dojdzie w najbliższą sobotę w Atlantic City.
 
- Kursy na wygraną Reesa są absurdalne. On jest mistrzem Wielkiej Brytanii, mistrzem Europy i byłym mistrzem świata. To bardzo doświadczony, twardy i sprytny zawodnik. Walka o tytuł WBC pokazywana przez HBO nie będzie łatwa, to oczywiste. Jestem jednak podekscytowany, gdyż myślę, że sobie poradzi - stwierdził Hearn.
 
- Gavin wziął walkę natychmiast po otrzymaniu propozycji. Powiedziałem mu, że to pojedynek z Bronerem i nie wahał się nawet przez moment. Rees myśli, że może go pokonać. Jestem realistą, mój zawodnik to outsider w tej walce, ale naprawdę wierzę w jego wielką szansę. On jest nieustraszony i trudny do trafienia, jego niewielki wzrost też może mu pomóc. Posiada dobry lewy prosty, robi dużo uników głową. Potrafi być nieuchwytny. DeMarco po prostu stał przed Bronerem, Gavin dobierze odpowiednią taktykę. Nie ma niczego do stracenia - dodał znany z zażyłości ze swoimi pięściarzami promotor. 
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojtas89
Data: 13-02-2013 12:33:47 
Dzień dobry wszystkim.

Mam na imię Wojtek. Mam 21 lat. Od zawsze fascynowałem się boksem. Dotychczas mieszkałem we Francji, gdzie przez ostatnie 15. miesięcy trenowałem tę piękną dyscyplinę sportu w jednych z Paryskich klubów.
W przyszłym tygodniu wracam do Polski-na stałe. Chciałbym znaleźć klub bokserski w WARSZAWIE w którym mógłbym pojechać na Grand Prix, ponieważ czuję się mocny i patrząc po walkach na GP śmiało nie odstaję poziomem po 15. roku zajęć. Od razu mówię, że Fenix Warszawa odpada, ponieważ tam jest ekipa Hussars i trener Migaczew nie zabiera zawodników na GP.

CZY JESTEŚCIE W STANIE POLECIĆ JAKIŚ KLUB?

CZEKAM NA ODPOWIEDZ.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.