PALA PO ZWYCIĘSTWO NA BIAŁORUŚ

W dziwnym kierunku zaczęła zmierzać ostatnio kariera Ondreja Pali (31-3, 22 KO). 28-letni Czech po niespodziewanej porażce z Konstantinem Airichem stoczył pojedynek na przetarcie z zupełnym kelnerem Radovanem Kucą (0-6), a w poszukiwaniu kolejnego triumfu wybierze się… na Białoruś. 19 lutego w klubie Moulin Rouge, nie w Paryżu a w Mińsku, Pala zawalczy z Jurijem Bihuceu (6-3-1, 5 KO).

Pala na zawodowstwie odnosił kilka ciekawych wygranych, pokonując m.in. Henry’ego Akinwande, Aleksieja Mazikina, Roberta Hawkinsa czy Darnella Wilsona.

Bihuceu jest kolejnym wytworem białoruskiego systemu produkowania zawodowych pięściarzy. Trzykrotnie przekraczał granicę swojego kraju i wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: YuuriBoxing
Data: 07-02-2013 14:24:06 
na Białorusi jak i na Węgrzech jest to samo,czyli wygrane z totalnymi bumami a jak jeżdżą za granice to....wpierdol(np.ten Białorusin co walczył z Rusiewiczem na gali Najmana,miał bilans 7-0 napompowany na totalnych kelnerach,oraz Rumun Fiko który walczył z Maszczykiem miał bilans 3-0,a walczył jak totalny kelner),
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.