ROACH CHCE PRACOWAĆ Z ORTIZEM

W ubiegłym miesiącu zauważono Victora Ortiza (29-4-2, 22 KO) trenującego w słynnym Wild Card Gym w Los Angeles. Freddie Roach wyznał, że chciałby szkolić utalentowanego mańkuta.

- Victor to ogromny talent, wspaniały dzieciak - uważa Roach. - Przepracowaliśmy razem dwa dni. Oni nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie następnego szkoleniowca. Bawiliśmy się świetnie. To bardzo fajny facet i życzę mu wszystkiego najlepszego.

- On wielokrotnie przyglądał się już mojej pracy. Kiedyś przychodził, żeby boksować z Mannym Pacquiao. To były jedne z najlepszych sparingów, jakie widziałem w moim życiu. Prawdziwe wojny - powiedział szkoleniowiec "Pacmana". - Nie podjęli jeszcze decyzji, więc nie mogę niczego mówić. Myślę, że pomogłem mu z niektórymi błędami. Miejmy nadzieję, że będziemy razem pracować.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojciacho
Data: 06-02-2013 08:29:18 
informacja z profilu fb fmj- floyd walczy w maju z devonem alexandrem. jednak przed devonem walka z brookiem, gdzie nie ma 100% pewnosci na wygrana. liczylem na walke z guerrero, ale tragedii nie ma.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 06-02-2013 10:53:59 
No i dobrze Victor stylowo pasuje do ekipy Roacha, niech już Ortiz podejmie jakieś decyzję bo wielu chciało by go szybko zobaczyć w ringu, jego walki równają się dużym emocjom
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.