MOSLEY: MANNY JESZCZE WRÓCI

Shane Mosley (46-8-1, 39 KO), który w 2011 roku przegrał wyraźnie na punkty z Mannym Pacquiao (54-5-2, 38 KO), wierzy, że Filipińczyk podniesie się po dotkliwej porażce poniesionej w grudniu z rąk Juana Manuela Marqueza (55-6-1, 40 KO) i w ringu nadal będzie prezentować wysoki poziom. - Myślę, że Manny wróci. Był już przecież kiedyś znokautowany. Być może najpierw powinien stoczyć jakiś zwykły, mniejszy pojedynek. To wielki wojownik, podobnie zresztą jak Marquez. Obaj wykonują świetną robotę dla promocji boksu – mówi „Słodki”.

Mosley walczył z najlepszymi pięściarzami ostatnich lat, ale w jego bilansie brakuje pojedynku z Marquezem. Amerykanin jest przekonany, że w ringu sprawiłby Meksykaninowi wiele problemów.

- Styl robi walkę. Boksowałbym pewnie trochę w stylu Floyda Mayweathera Jr. Jestem nieco wyższy, mam lepszy zasięg - to mogłoby stanowić kłopot dla Marqueza. Jak mówię, styl robi walkę. Pojedynki Manny’ego z Marquezem zawsze będą dobre, bo oni świetnie się znają i mają podobne warunki fizyczne – twierdzi.

Piąta walka Pacquiao-Marquez, o której się mówi od momentu zakończenia czwartej, odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu, przy okazji obchodów meksykańskiego święta niepodległości.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrCrowley
Data: 28-01-2013 16:17:43 
"Być może najpierw powinien stoczyć jakiś zwykły, mniejszy pojedynek."

"Najlepiej ze mną."

:)
 Autor komentarza: bak
Data: 28-01-2013 16:55:59 
Podobno w Filipinach w kwietniu chcieli zrobić mu mniejszą walkę na przetarcie, ale zażądał conajmnie 20 milionów $. Chytry 2 razy traci. Ważniejsza jest walka we własnym kraju, gdzie ma najwięcej fanów, którzy zasługują by obejrzeć go na żywo czy kolejne 5 mln USD, skoro i tak ma forsy jak lodu?
 Autor komentarza: Coperek
Data: 28-01-2013 17:25:17 
bak
"Ważniejsza jest walka we własnym kraju, gdzie ma najwięcej fanów, którzy zasługują by obejrzeć go na żywo czy kolejne 5 mln USD, skoro i tak ma forsy jak lodu?"

A co cie to boli, że ma kasy jak lodu. Może chce mieć więcej, prywatna sprawa kto ile ma kasy i co z nią robi. To nie komunizm :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-01-2013 17:41:44 
Manny jeszcze wróci ale potrzebuje dodatkowych bodźców jeden już jest

w osobie Marqueza, który tym razem go boleśnie ukłuł, kolejny

to niedoszła walka z Floydem, reszta się nie liczy bo Pacquaio

właściwie już wszystko zdobył, a Shane niech już kończy swoją

bogatą karierę, to był kiedyś świetny pięściarz i niech takim

pozostanie w pamięci kibiców.
 Autor komentarza: gemba
Data: 28-01-2013 18:42:38 
mosley to legenda boksu!! swietny piesciarz
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.