ZWYCIĘSTWA CAZARESA I AVY KNIGHT

Podczas gali w meksykańskim mieście Chihuahua trzecie kolejne zwycięstwo odniósł były mistrz świata w wagach junior i super muszej, Hugo Fidel Cazares (38-7-2, 26 KO). Wygrana nie przyszła jednak 34-letniemu pięściarzowi łatwo. Jego filipiński rywal, Rey Perez (17-3, 3 KO), nie przestraszył się znacznie bardziej doświadczonego i mocniej bijącego „El Increible”, stawiając twardy opór przez dwanaście rund. Jego zaciętość najlepiej oddają karty punktowe – trójka arbitrów wskazała Cazaresa zwycięzcą w stosunku 114:112 i dwukrotnie 114:113.

W trakcie tej samej gali triumfowała również Ava Knight-Salicka (11-1-3, 5 KO). Mająca polskie korzenie Amerykanka, wybrana niedawno przez czytelników BOKSER.ORG najlepszą pięściarką minionego roku, pokonała jednogłośną decyzją sędziów Susanę Vazquez (8-8-1, 3 KO) i zdobyła wakujący pas WBC Silver w wadze muszej. Był to rewanż za pojedynek z czerwca 2012, również zakończony triumfem Knight po dwudziestu minutach walki.

- Susana to najtwardsza zawodniczka w Meksyku. Mamy za sobą dwadzieścia rund wojny, podczas której nigdy się nie cofała. Nigdy nie byłam w ringu z dziewczyną z takim sercem do walki. Czapki z głów, Susana! – napisała Knight na swojej stronie na Facebooku wkrótce po pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.