STIEGLITZ ZA SILNY DLA NIERODY

Niestety bokserski wieczór w Barcelonie nie zakończył się sensacją. Pięściarz grupy Silesia Boxing Michał Nieroda (10-3, 5 KO) przegrał przez nokaut w trzecim starciu z byłym mistrzem świata WBO wagi super średniej Robertem Stieglitzem (43-3, 24 KO).

22-letni podopieczny Irosława Butowicza dowiedział się o tej szansie zaledwie na kilka dni przed galą, ale postanowił podjąć rękawice i spróbować swoich sił z czołowym niemieckim bokserem. Dla Nierody jest to druga porażka przed czasem, w ubiegłym roku Michał uległ Juergenowi Dobersteinowi (wówczas stawką był młodzieżowy pas IBF).

Wszystko wskazuje na to, że Stieglitz w następnym występie przystąpi do rewanżu z Arthurem Abrahamem (34-4, 28 KO). "Król Artur" odebrał mu w sierpniu miano czempiona federacji World Boxing Organization.

Archiwalna walka Michała Nierody z Janosem Petrovicsem podczas gali Silesia Boxing Show.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: punch
Data: 26-01-2013 22:55:00 
Wiem, że mówie jak malkontent hejter i co tylko ale coś mi się wydaje, zę ta graupa zawodowa istnieje tylko po to aby jej zawodnicy dorobili sobie trochę do wypłaty, a przy okazji promotor coś odłoży w skarpetę.Naprawdę wątpie w sportowe aspiracje tej grupy!!! Zreszta jaki jest bok zawodowy w Polse wszyscy widzą. Poza jedną, dwoma grupami to jest tylko czarna dziura i długo długo nic , a potem no wiecie sami. Szkoda mi trochę tych chłopaków, bo tracą zdrowie za kiepską kasę. No ale co zrobić życie brutalne jest !!!
 Autor komentarza: punch
Data: 26-01-2013 23:04:50 
Jest i mega sędzia Kromka mistrz ceremoni ....cyrk na kółkach. Dobrze, że Dardas wygrał choć przeciwnik wysoko poprzeczki nie postawił.
 Autor komentarza: YuuriBoxing
Data: 27-01-2013 10:11:49 
punch
przynajmniej nie boją się wychodzić do mocnych rywali,zresztą Nieroda wziął walkę na ostatnią chwilę,więc wyszedł praktycznie nie przygotowany,zresztą takie grupy zakładane przez pasjonatów(taki jak Irek Butowicz) są potrzebne,
 Autor komentarza: michalaniol
Data: 27-01-2013 15:09:54 
jasne yuuri ma racje wiedza po co wychodza i za ile i sami decyduja czy warto,pozatym nie kazdy ma szczescie zlapac sponsora za nogi tu chlopaki normalnie pracuja i do tego boksuja nie stac ich na taki luksus zeby tylko boksowac,a tego typu walki swiadcza jakie Irek ma uklady..nie kazdy zalatwilby walke ze stigerlitzem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.