DARIUSZ SNARSKI O PRZYGOTOWANIACH ROBERTA ŚWIERZBIŃSKIEGO

Szef oraz trener grupy Boxing Production, Dariusz Snarski przygotowuje swojego podopiecznego, Roberta Świerzbińskiego (11-0, 3 KO) do najważniejszego występu w karierze. 31-letni "Shy" na dystansie 8. rund zmierzy się z Maciejem Sulęckim (12-0, 3 KO) trenowanym przez Andrzeja Gmitruka podczas Polsat Boxing Night II. W ostatnią sobotę team z Białegostoku rozpoczął treningi techniczne, a już niedługo rozpocznie cykl sparingowy. Mieliśmy okazję porozmawiać z popularnym "Snarą" na temat przygotowań Świerzbińskiego, odejścia z jego grupy Aleksa Kuziemskiego (23-5, 7 KO) oraz planach Boxing Production na kolejny rok.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 23-01-2013 15:06:00 
Obydwoje to waciaki wiec Sulęcki na pewno jakiś niespodzianek nie dostanie jak to mówi pan Darek.Moim faworytem jest jednak Sulęcki zwłaszcza ze względu na trenera.
 Autor komentarza: YuuriBoxing
Data: 23-01-2013 15:08:20 
moim zdaniem wynik walki może pójść w każdą strone,ale stawiam na Świerzbińskiego
 Autor komentarza: WojciehMKB
Data: 23-01-2013 16:38:03 
Ac o niby ten Swierzbinski osiagnal takiego wielkego? Z kim takim wielkim i dobrym on boksowal? Z nikim... Tak sie sklada, ze 2 razy widzialem jego walki i to na zywo. Raz w grajewie, kiedy mialem tam jedna przedwalke amatorska a drugi raz w lomzy... Obstawiam, ze sulecki go niezle obije czego mu zycze ; )
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.