PAWEŁ PASIAK POWOŁAŁ KADRĘ NA PIERWSZY OBÓZ SZKOLENIOWY

Wczoraj Paweł Pasiak został oficjalnie "namaszczony" na Głównego Trenera Kadry Narodowej Seniorek, a już dzisiaj rozesłał powołania do zawodniczek, które wezmą udział w pierwszym w nowym roku obozie szkoleniowym. Odbędzie się on w dniach od 20 stycznia do 2 lutego w mekce polskiego boksu amatorskiego, czyli w OPO-COS "Cetniewo" we Władysławowie.

Nowy trener postanowił powołać następujące zawodniczki: Angelika Grońska (06 Kleofas Katowice, 48 kg), Sandra Drabik (Boxing Kielce, 51 kg), Sandra Brodacka (Carbo Gliwice, 51 kg), Aleksandra Paczka (BKS Gorzów Wielkopolski, 54 kg), Martyna Letkiewicz (Carbo Gliwice, 54 kg), Sandra Kruk (Kontra Elbląg, 57 kg), Karolina Graczyk (Copacabana Konin, 60 kg), Beata Koroniecka (Hetman Białystok, 64 kg), Justyna Sroczyńska (Górnik Lubin, 75 kg), Wioleta Michalska (Legia Warszawa, 75 kg), Karolina Cyran (Gwardia Wrocław, 81 kg) i Patrycja Woronowicz (Boxing Sokółka, 81 kg).

Zawodniczkami rezerwowymi są: Katarzyna Krukowska (MOSM Tychy, 64 kg), Michalina Podlewska (Wda Świecie, 60 kg) i Paulina Borysiewicz (Hetman Białystok, 69 kg).

Trenerowi Pawłowi Pasiakowi podczas zgrupowania pomagać będą dwaj doświadczeni szkoleniowcy: Marek Węgierski i Stanisław Łakomiec oraz była zawodniczka a obecnie trener odpowiedzialny za odnowę biologiczną kadry, Kinga Ruszczyńska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: meahh
Data: 16-01-2013 21:09:33 
No fajnie wiedzieć, z bokser.org ...
 Autor komentarza: WojciehMKB
Data: 16-01-2013 21:27:48 
Nienawidze tego calego pasiaczka, cwaniaczek niezly z niego i pajacyk tez dobry. Uwaza sie za kogos kim nie byl, nie jest i nie bedzie, gwiazdor wielki...
 Autor komentarza: Katarzyna
Data: 16-01-2013 22:32:56 
Czytając tekst nie widzę jednej bardzo ważnej pięściarki: Karoliny Michalczuk. Dlaczego jej nie uwzględniono i nie powołano? Czyżby Pan Piotrowski razem ze swoim byłym asystentem a teraz trenerem kadry maczał w tym palce, żeby nie została powołana?
 Autor komentarza: boxxer
Data: 16-01-2013 22:48:58 
Katarzyna --- a Ja
Czytając ten tekst nie widzę tam 2 bardzo ważnych pięściarki: to jest Karoliny Michalczuk i Lidii Fidury zresztą jak się nie mylę to obie panie nigdy nie przegrały swoich walk na POLSKICH ringach! widać że nowy pan Trener zaczyna od eksperymentu chyba że Ja o czymś nie wiem? ;)
 Autor komentarza: Katarzyna
Data: 16-01-2013 23:27:23 
Boxxer to naprawdę bardzo zastanawiające. Jeżeli faktycznie były trener ma taki wpływ na obecnego... to nie wiem co z tego dobrego wyniknie..
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 16-01-2013 23:29:31 
Czas zacząć przygotowania do IO Rio de Janeiro więc powoływanie Karoliny Michalczuk/pełen szacunek/ jest bezsensu chyba tylko jako sparing partnerkę ale ONA chyba na to się nie zgodzi .A Lidia Figura? Sam nie wiem ale ufajmy nowemu trenerowi.Mam nadzieje że ...myśli!
 Autor komentarza: SPEEDFIGHTER
Data: 17-01-2013 01:21:54 
Michalczuk juz pokazala jakim moze byc sparing partnerem po olimpiadzie w Londynie.
 Autor komentarza: lustrator
Data: 17-01-2013 01:24:01 
Witam.
Katarzyna o ile wiem to Michalczuk zakończyła amatorską karierę a oprócz Fidury to nie ma tam także np. Natalii Holińskiej . Widać nie wszystkie zawodniczki mogły przyjechać na obóz. Na dzień dzisiejszy tylko Paweł Pasiak dawał gwarancję kontynuacji pracy trenera Piotrowskiego. Jedno jest pewne to wychowanek Pana Dargiewicza co oznacza, że nie da sobie w kasze dmuchać. Kadra nie będzie sterowalna a powołania będą ze wyniki nie za nazwiska. Idzie młodość i nowoczesność tak jak zapowiadał nowy Pan prezes miejmy tylko nadzieję ,że to nie ostatnie zmiany.
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 17-01-2013 07:29:37 
Juz sie zaczynaja komenty ze nowy trener kadry taki owaki i sraki.Poczekajmy.rozl;iczany bedzie z osiagniec swoich zawodniczek czyli kadry.Nikt nie jest idealny a w sporcie wazna jest osobowsc,dazenie do sukcesu,wyznaczaniesobie celu i nade wszystko skutecznosc.Trenerem nie musi byc aniolek stanowiacy wzor,niech to bedzie nawet "lobuz" byle osiagniecia byly.Ilez to juz mielismy trenerow,dzialczy kohajacych boks,oddanych dyscyplinuie ludzi ktorzy mieli jedna ze tak to okresle wade:brak liczacych sie sukcesow.rozliczajmy za osiagniecia a nie mesjanizm.
 Autor komentarza: Darko
Data: 17-01-2013 14:06:02 
Witam. Ładny skład!Ale brakuje tam jeszcze jednej zawodniczki która w zeszłym roku na M,Ś pokazała swoją klasę,mianowicie Magdaleny Wichrowskiej-Stelmach,czyżby zapomniano o niej?
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 17-01-2013 21:16:30 
Czemu sie nie wypowiadacie skoro nie wiecie? Trener Pasiak najpierw dzwonił do trenerów klubowych i pytał czy zawodniczka może jechać, czy ma czas (bo niektóre pracują, a niektóre mają dzieci).. A jeszcze inne np. Skorpion Szczecin pojechały na turniej do Ukrainy.. po co gadać, najpierw się upewnijcie czy macie dobre info itp..
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 17-01-2013 21:18:06 
Między innymi dlatego nie ma na powołaniu: Holińskiej, Maksym, Fidury, Wichrowskiej..
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 18-01-2013 01:17:10 
Fighterka69...zgadzam się z Toba ale w komunikacie jw. wlasnie w ten sposób My kibice powinnismy byc poinformowani i nie byloby żadnych tego typu pytań.Sport bez Kibiców i odwrotnie nie ma prawa bytu więc szanujmy się i będzie dobrze i nie będzie dziwnych pytań.Tak w ogole to oczekuje konferencji prasowej i dokladnej "przepytanki" Trenera Pasiaka przez dziennikarzy ...bo tak jest na całym świecie!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.