DALLAS ZAPOWIADA POKONANIE MATTHYSSE

Mało znanemu Mike'owi Dallasowi Juniorowi (19-2-1, 8 KO) nikt nie daje większych szans w walce ze znakomitym Lucasem Matthysse (32-2, 30 KO), ale 26-letni bokser z Kalifornii nie przejmuje się nieprzychylnymi opiniami i zapowiada pokonanie faworyzowanego Argentyńczyka.

Pojedynek Amerykanina z najgroźniejszym puncherem dywizji junior półśredniej, który ma w posiadaniu tytuł tymczasowego mistrza świata odbędzie się 26 stycznia w Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas. Obecnie Dallas ciężko trenuje pod okiem znakomitego fachowca - Virgila Huntera, który zajmuje się także Andre Wardem i od niedawna Amirem Khanem oraz Alfredo Angulo.

- Mamy za sobą piekielnie ciężkie, ale bardzo produktywne treningi - oświadczył Dallas Jr. - Virgil i ja pracujemy nad rozwinięciem moich atutów. Rzeczą, która czyni Virgila świetnym trenerem jest fakt, że on nie próbuje zmieniać mojego stylu, a jedynie go ulepsza.

- Virgil to mistrz w układaniu planu na walkę. Przestudiowaliśmy styl Matthysse i znaleźliśmy słabe punkty. Są pewne rzeczy, które trzeba robić, by skutecznie walczyć z agresywnym zawodnikiem i móc go kontrować swoimi atakami. Jestem w życiowej formie, właśnie dlatego wziąłem tę walkę. Matthysse już przegrywał i jestem przekonany, że ja też mogę z nim wygrać - kończy Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Altsin
Data: 14-01-2013 23:27:06 
A cóż ma w sumie przed walką powiedzieć :) mówią że nastawienie to połowa sukcesu, ale Dallas w tej walce szanse ma minimalne, czekam z niecierpliwością na walki Lucasa z czołówką P4P i z innymi puncherami, bo na pewno zaserwują Nam sporo emocji:)
A co do wypowiedzi Amerykanina:
"Matthysse już przegrywał i jestem przekonany, że ja też mogę z nim wygrać"
Matthysse był wałowany, a nie pokonywany:)
 Autor komentarza: rogal
Data: 14-01-2013 23:33:31 
Właśnie chciałem to powiedzieć, ciężko żeby zapowiadał że przegra.

A przegra.

pozdrawiam
 Autor komentarza: Jabba
Data: 14-01-2013 23:50:52 
Ciężko sobie wyobrazić Lucasa przegrywającego bezpośrednią wymianę i ciężko sobie też wyobrazić kogoś kto wytrzyma jego pressing. Od walki z Devonem sporo się zmieniło i tym razem polowanie rozpocznie się od pierwszego gongu.
Lucas Martin Matthysse - jedyny zawodniki na którego walki zawsze! wstanę by obejrzeć :D
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 14-01-2013 23:53:06 
No cóż ta walka prawdopodobnie zakończy się efektownym ko na dallasie, więc walka będzie do jednej mordy=mało emocjonująca więc ja bardziej będę czekał na na drugą walkę na tej gali czyli Aydin vs Soto Karras która zapowiada sie ciekawie (faworytem aidin ale z soto jest niezły zabijaka)
 Autor komentarza: Peterr48
Data: 15-01-2013 00:26:08 
Matthysse to olbrzymi potencjał, zobaczycie że ten gość jeszcze namiesza w P4P. Szkoda że tak brzydko go zwałowali z Devonem i Judahem, no ale jaka jest prawda wszyscy wiedzą... Czekam na poważnych rywali jak Garcia!
 Autor komentarza: bak
Data: 15-01-2013 01:56:36 
A wie ktoś kiedy kolejną walkę stoczy Maskajew?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.