WSB: KOLEJNA PORAŻKA ROSJAN

Startujący w lidze World Series of Boxing pięściarze Dynamo Moskwa doznali w piątek drugiej porażki z rzędu, przegrywając w Meksyku z tamtejszymi Guerreros 3:2. Po trzech walkach Rosjanie przegrywali już 3:0 i dopiero dwa ostatnie pojedynki zdołali rozstrzygnąć na swoją korzyść. Ciężki Maksim Babanin osłodził nieco swojej drużynie gorzki wieczór i jako jedyny wygrał przed czasem – 24-letni pięściarz już w pierwszej rundzie znokautował Jose Davida Payaresa. W grupie A, w której rywalizują również Hussars Poland, rosyjscy pięściarze zajmują piąte miejsce, tuż za ekipą Huberta Migaczewa.

W innym piątkowym meczu grupy A znajdujący się na dnie tabeli Algeria Desert Hawks zremisowali u siebie 2:2 z Argentina Condors. Walka w wadze lekkiej pomiędzy Abdelkaderem Chadim a Germanem Argentino Benitezem zakończyła się technicznym remisem po tym, jak jeden z pięściarzy doznał kontuzji w pierwszej rundzie.

W jedynym spotkaniu grupy B Ukraine Otamans bez problemów rozprawili się w Kijowie z British Lionhearts, wygrywając 4:1. W ekipie gospodarzy w lidze WSB zadebiutował dwukrotny mistrz olimpijski Wasyl Łomaczenko, który zwyciężył Samuela Maxwella w stosunku 50:44 na kartach wszystkich trzech sędziów punktowych. Jedyne zwycięstwo dał Brytyjczykom boksujący w kategorii koguciej Sean McGoldrick.

Dzisiaj w Azerbejdżanie na ring wyjdą pięściarze Hussars Poland, którzy zmierzą się z tamtejszymi Baku Fires. Polską stronę będą reprezentować Grzegorz Kozłowski (waga kogucia), Jacek Adam Wyleżoł (lekka), Dawid Pac (średnia), Siergiej Radczenko (półciężka) i Yan Sudzilouski (ciężka).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Matys90
Data: 12-01-2013 11:28:36 
Debiut Łomaczenki w WSB:

http://youtu.be/Us2FxsfQDCQ
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.