NACHO NIE CHCE WALKI Z BRADLEYEM

Po efektownej wygranej nad Mannym Pacquiao (54-5-2, 38 KO) akcje Juana Manuela Marqueza (55-6-1, 40 KO) poszły w górę i choć "Dinamita" nie zadeklarował jeszcze, czy będzie kontynuował sportową karierę, niemal wszyscy spodziewają się zobaczyć go jeszcze w ringu.

Wśród potencjalnych przeciwników Meksykanina wymienia się Tima Bradleya (29-0, 12 KO), ale ta kandydatura nie podoba się Nacho Beristainowi, który nie chce, by jego podopieczny walczył z zawodnikiem nie gwarantującym wielkich emocji.

- Nigdy nie podobał mi się pomysł walki z Bradleyem i nie wydaje mi się, żeby coś mogło mnie przekonać - oświadczył legendarny szkoleniowiec. - Chcemy rywala, który gwarantuje ekcytujące widowisko, na jakie zasługują meksykańscy kibice. Walka z Bradleyem byłaby nudna. Nie chcę, by fani, którzy dopingują Marqueza od czasów, kiedy walczył w sześciorundowych pojedynkach dostali teraz coś takiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nowy84
Data: 07-01-2013 08:10:53 
wydaje mi sie, że walka z brdleyem nie gwarantuje uczciwego werdyktu :)a nie emocji :)
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 07-01-2013 08:41:22 
Z Matthysse bym go obejrzal,,Matthyse by wygral i wreszcie by go docenili,,ale Marquez sie nei zgodzi na taka walke za duze ryzyko choc kasa by byla wielka,,Meksyk sie leje z argentynczykiem.Latwe walki dla Marqueza to Judah i Rios..Jeden wrak drugi latwy do trafienia
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 07-01-2013 09:38:38 
Przecież nie wszystkie walki bradleya są nudne, oczywiście tim nie jest taki jak pacman ale bez przesady, po prostu nacho boi się że marquez nie wygra tej walki, a ja podczas tej walki faworyta widział bym w Bradleyu
 Autor komentarza: arp
Data: 07-01-2013 11:16:20 
Bardzo dobra decyzja, trzeba bojkotować tego wąsatego szczekacza.
 Autor komentarza: khorne
Data: 07-01-2013 11:43:11 
@arp

Mam dokladnie takie samo zdanie. Fajnie byloby gdyby wszyscy wielcy go ignorowali. Wlasnie za to jakim potrafi byc cynicznym baranem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-01-2013 12:35:28 
Matthyse ma do ostrzelenia : Garcię i Bradleya.
O ile z tym pierwszym powinien wygrać, to z Bradleyem będzie brzydka walka i niewykluczony kolejny wał na Lucasie w przypadku 12 rund.
 Autor komentarza: KoksowaleMzWachem
Data: 07-01-2013 13:50:14 
Dawać Mu Janika to dynamita nie wytrwa do 5 rundy
 Autor komentarza: egzekutor83
Data: 07-01-2013 16:09:07 
Następni jebani tchórze że to że tamto bo po co bo się nie opłaca.......
Następne gówniane gadanie i tyle.
Kurwa przecież Bradley pokonał Pacquiao po świetnej walce, że co że niby przegrał prawda jest taka że i Marquez jak by nie ten świetny cios to miał by przesrane w ringu wystarczyło spojrzeć na jego obity ryj.
Przypominam że Bradley jeszcze przed walką z Pacquiao domagał się walki z Marquezem a ten oczywiście ani me ani be tylko cały czas pierdolił o tym jako to on jest lepszym pięściarzem od Pacquiao, dobra spoko walkę w końcu dostał znokautował Paca i jeżeli teraz ma się uważać za lepszego to pora to udowodnić w walce z takimi zawodnikami:

A oto lista rywali z którymi Marquez musi zawalczyć (wystarczy mi że Marquez choć z jednym zawalczy i będzie mógł się panoszyć) a więc
Top 5 dla Marqueza:
Timothy Bradley,Brandon Rios,Danny Garcia,Amir Khan,Mike Alvarado...

Manny Pacquiao nikogo nie unikał a więc i Marquez musi teraz coś udowodnić jak nie zawalczy z którymś z tych rywali to dla mnie ten bokser jest zwykłym zerem.

Zresztą wystarczy mi piąta walka z Paco i mam nadzieje że będą zdrapywać tego tchórza z ringu.

Jesteś najlepszy masz to udowodnić w walce z najlepszymi a nie tylko walczyć z rywalem którego już znasz na wylot a jeżeli ci nie pasuje to wypierdalaj na emeryturę albo walcz z bumami i sam się nim stań.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.