CHARYTATYWNIE DLA KRZYSIA

Redakcja, Informacja własna

2012-12-29

Fundacja NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową jest organizacją pozarządową, zajmującą się szeroko rozumianą pomocą dzieciom borykajacym się z tą ciężką chorobą. Jednym z jej podopiecznych jest Krzyś Szachnowicz.

Krzyś walczy z groźnym przeciwnikiem - złośliwym nowotworem - Neurblastoma IV stopnia. Zbierane są fundusze na niedostępne w Polsce, lecz niezbędne dla Krzysia leczenie, którego koszt wynosi 121 tys. Euro. Powstało kilka aukcji internetowych, na których m.in. można wylicytować obrazy autorstwa znanego już naszym czytelnikom Krzysztofa Paciorka. Jeden z nich przedstawia wizerunek "Żelaznego" Mike'a Tysona, a na drugim widnieje twarz Muhammada Ali'ego. Oba z nich mają wymiary 30 x 40 cm i namalowane są farbą akrylową. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla Krzysia. Serdecznie zapraszamy do licytowania dwóch dzieł. Poniżej znajdują się linki, które przekierują Państwa do dwóch internetowych aukcji charytatywnych.

KRZYŚ: Aukcja charytatywna - obraz - Mike Tyson>>
KRZYŚ: Aukcja charytatywna - obraz - Muhammad Ali>>

W rozwinięciu prezentujemy zdjęcie przedstawiające oficjalny plakat dotyczący pomocy dla Krzysia Szachnowicza, na którym znajdują się wszelkie informacje, zawierające opis choroby oraz adres i numer konta bankowego fundacji. Serdecznie zapraszamy do licytowania!