RIOS Z ALVARADO O TYTUŁ WBO?

Ponad dwa miesiące temu Brandon Rios (31-0-1, 23 KO) wraz z Mike'em Alvarado (33-1, 23 KO) stworzyli być może najlepsze widowisko w ubiegłym roku. Ostatecznie po prawdziwej wojnie Rios przełamał swojego rywala w siódmej rundzie, nabywając tym samym prawa pretendenta do tronu WBO kategorii junior półśredniej. Na tronie zasiadał oczywiście Juan Manuel Marquez, lecz wybierając czwartą walkę z Mannym Pacquiao oddał tytuł.

Teraz grupa Top Rank robi przymiarki do rewanżu obu pięściarzy, do jakiego miałoby dojść w marcu na antenie stacji HBO. A jeśli uda się do niego doprowadzić, stawką będzie wakujący pas federacji WBO, ponieważ Rios jest pierwszy w rankingu, a Alvarado trzeci. Drugi w kolejce Rusłan Prowodnikow będzie musiał niestety poczekać na swoją szansę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 29-12-2012 08:11:54 
No i Rios'a można już nazywać mistrzem ponieważ alvarado nigdy z nim nie wygra bo jest za słaby fizycznie, psychicznie i kondycyjnie, moim zdaniem każda konfrontacja riosa z alvarado kończy się wygraną riosa, ale przynajmniej obejrzymy znakomitą walkę
 Autor komentarza: amadinho666
Data: 29-12-2012 08:48:30 
jak najwiecej takich starć :)
moje walki na rok 2013 to:
Rios vs Alvarado II
Manny vs Janma V
Vit vs Dawid
Adamek vs Pulev/ ktokolwiek z "czołówki" (Mimo ostatnich wystepow Tomka dalej mu kibicuje, jego walki jeszcze w półcięzkiej strasznie mnie elektryzowały)
Oczywiscie sa jeszcze inne walki, ktore z checia bym obejrzał lecz napisałem o tych bardzo mozliwych w przyszłym roku
Pozdrowienia ;)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-12-2012 10:12:30 
Chętnie obejrzałbym drugą walkę tych zawodników.Jeżeli Alvarado rozegra to inaczej taktycznie,to ma szanse wygrać.Jezeli wda się wojne,to Bam Bam go znów przełamie..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.