SALIDO GOTOWY NA WOJNĘ

Mistrz świata federacji WBO w wadze piórkowej, Orlando Salido (39-11-2, 27 KO), ma już za sobą pięć tygodni ciężkich treningów. Obecnie "Siri" wchodzi w decydującą fazę przygotowań do zaplanowanego na 19 stycznia pojedynku z niepokonanym Miguelem Angelem Garcią (30-0, 26 KO).

- Czuję się gotowy, jestem w świetnej formie - zapewnia Salido. - Czuję się bardzo silny, a waga nie jest żadnym problemem, mam wszystko pod kontrolą. To będzie wspaniała walka, bo Mikey jest twardzielem. Pas mistrzowski wraca do Meksyku!

- Garcia jest z walki na walkę coraz lepszy. Ma technikę i szybkość, ale ja będę gotowy na wszystko. Muszę atakować i uważać na jego kontry. Celem jest zachowanie tytułu i dostarczenie kibicom wielkich emocji - kończy ulubieniec kibiców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 29-12-2012 02:45:35 
Podajcie rozklad jazdy na styczen. Bedzie w ogole cos ciekawego ?
 Autor komentarza: Matys90
Data: 29-12-2012 10:47:28 
Cała ta gala HBO będzie ciekawa - Salido-Garcia, Gołowkin, Roman Martinez-Burgos. Poza tym jeszcze Kowaliew walczy z Campillo, bardzo ciekawy jestem tej walki, a tydzień później Dzindziruk z Verą, no i Matthysse vs Dallas Jr + Selcuk Aydin vs Soto Karrass (ten od zajebistej walki z Maidaną w tym roku)

Ogólnie jednak, raczej słaby miesiąc.
 Autor komentarza: token
Data: 29-12-2012 12:26:49 
chciałbym zobaczyć Łaszczyka z jakimś ciekawym nazwiskiem?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.