MANSOUR ZAWALCZY Z ALEXANDREM 25 STYCZNIA

Już 25 stycznia w Down Dover pierwszą walkę od ponad roku stoczy niepokonany pięściarz wagi ciężkiej, Amir Mansour (16-0, 12 KO). Jego przeciwnikiem będzie bardzo przeciętny Dominique Alexander (23-15-1, 11 KO), który w przeszłości walczył z naszym Krzysztofem Włodarczykiem. Będzie to pierwszy występ od czasu kolejnej odsiadki Mansoura w więzieniu. Wcześniej wyrok przerwał jego karierę na blisko 9 lat.

40-letni Mansour nadal wierzy, że mimo wieku może osiągnąć dużo na ringu zawodowym i jak sam zapowiada, w kolejnej walce spotka się z bardziej wymagającym rywalem na antenie telewizji ESPN w kwietniu.

- 25 stycznia w Dover Downs "Hardcore" wraca na ring, oczywiście w walce wieczoru. Moim przeciwnikiem będzie Dominique Alexander, nie wiem o nim zbyt wiele. Po prostu moi ludzie powiedzieli mi z kim walczę, a ja już niedługo zrobię swoje. To walka na powrót, a później celuję w czołową dziesiątkę wagi ciężkiej, w elitę mojej dywizji. Wszystko wskazuje na to, że mój kolejny występ w kwietniu pokaże telewizja ESPN. Liczę, że przeciwnik będzie bardzo wymagający - powiedział Mansour.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 18-12-2012 18:52:57 
Moze Ibeubuchi tez wroci :P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.