KUZIEMSKI GOŚCIEM 21 RUNDY SpaRINGU

Jutro o 19:45 na łamach Bokser.Org odbędzie się ostatni w tym roku odcinek Magazynu Pięściarskiego SpaRING na żywo. Gościem specjalnym 21. rundy będzie Aleksy "Ali" Kuziemski (23-5, 7 KO), który w piątek niestety nie sprostał Jeanowi Pascalowi i na gali w Montrealu przegrał jednogłośnie na punkty.

Ponadto przeanalizujemy weekendowe wydarzenia, w tym m.in. zdobycie mistrzostwa Europy przez Mateusza Masternaka, skuteczną obronę tytułu WBO w wykonaniu Arthura Abrahama oraz walki zza oceanu z udziałem Nonito Donaire’a, Amira Khana czy Deontaya Wildera. W tej sprawie połączymy się z naszym stałym ekspertem Leszkiem Dudkiem.

Jutro zostanie również rozstrzygnięty konkurs SpaRINGU, w którym wygrać można rękawicę z autografem Władimira Kliczki i wspomnianego Wildera. Więcej informacji na Facebooku Magazynu SpaRING >>>

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę audio-wizualną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Matys90
Data: 17-12-2012 19:32:17 
Poza tematem, polecam materiał SHOWTIME, może redakcja wrzuci na stronę, naprawdę ciekawe spojrzenie za kulisy walki Cotto - Trout:

http://youtu.be/Q05QtH74ABk
 Autor komentarza: Polak93
Data: 17-12-2012 21:29:25 
Coraz mniej ciekawych gości dajecie do Sparingu.Kuziemski szacunek dla niego za całą karierę,przegrał z zardzewiałym Pacsalem,który miotał nim po ringu boksując jedną ręką.O czym ma tu opowiadać? Aleksy powinien teraz zakończyć swoją niezwykle ciekawą powiedziałbym karierę,bo szkoda,żeby ludzie zamiast zapamiętać go jako twardego pięściarza wychodzącego po wygraną a w dodatku mającego bogatą karierę amatorską zapamiętali go jako journeymana przyjeżdżającego po wypłatę.

Oto lista gości,które proponowałbym żebyście do waszego magazynu zaprosili,a jeszcze ich u was nie było:

1.Krzysztof Zimnoch
2.Paweł Wierzbicki
3.Kamil Łaszczyk
4.Andrzej Gmitruk
5.Grzegorz Soszyński
6.Mateusz Borek
 Autor komentarza: Polak93
Data: 17-12-2012 21:30:15 
7.Paweł Wolak
 Autor komentarza: jagielskce (Redaktor bokser.org)
Data: 17-12-2012 21:35:38 
Polak93 - Dzięki za propozycję, po Nowym Roku na pewno skorzystamy z tej listy! Tymczasem, jak już wiadomo, jutro będzie też wywiad z Tomaszem Adamkiem, więc chyba powinno być ciekawie ;)
 Autor komentarza: milosz762
Data: 18-12-2012 12:30:52 
Andrzej Gmitruka chętnie bym posłuchał

oprócz tego Zimnocha

a najchetniej Gołote


mam pytanie ?czy redktorzy wysłali może paczke za wygrana w konkursie typowaniaz ostaniego weekendu ??
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.