REKOWSKI ZAWALCZY W BIAŁYMSTOKU

Cezary Kolasa, Informacja własna

2012-12-09

Kolejne nazwiska pojawiają się na karcie walk gali Wieczoru Mocnych Ciosów, która odbędzie się 15 grudnia w Białymstoku. W pojedynku głównym na dystansie dziesięciu rund zawalczy Łukasz Wawrzyczek (15-1-2, 2 KO), a stawką tego starcia będze tytuł WBF International kategorii super średniej. Robert Świerzbiński (10-0, 3 KO) również pojawi się w ringu. Jego pojedynek zakontraktowano na sześć rund. Od początku wiadomym było także, że zaboksuje Marcin Siwy (3-0, 1 KO).

Jak poinformował nas szef grupy Boxing Production, Dariusz Snarski, karta walk na tych zawodnikach nie zamyka się. Okazję do pokazania się białostockiej publiczności będzie miał niepokonany Marcin Rekowski (6-0, 5 KO). Przeciwnikiem "T-Rexa" ma być jeden z ukraińskich bokserów. Kolejnym na liście jest doświadczony amator, Krzysztof Rogowski (4-0, 2 KO), który najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z Damianem Ławniczakiem. W dodatku będzie można zobaczyć także występ młodego pięściarza z Oświecimia, Dawida Kwiatkowskiego (5-0, 3 KO).

Transmisję z gali przeprowadzi Orange Sport. Patronat honorowy objął prezydent miasta Białystok. Przedsprzedaż biletów: recepcja hotelu Jard Turkus, ul. Jana Pawła II 54, Fitness Club Maniac Gym, ul. Warszawska 79A, Multufit Fitness Club, ul. Mickiewicza 44.