SZYBKA ROBOTA MASZCZYKA

Łukasz Maszczyk (3-0, 3 KO) zanotował przed momentem efektowne zwycięstwo podczas gali w Katowicach, stopując w drugim starciu Oszkara Fiko (3-1, 2 KO).

Rywal od razu rzucił się do ataku, lecz czynił to chaotycznie i już po kilkunastu sekundach nasz ćwierćfinalista olimpijski z Aten (2004) rozgryzł go i w pełni wybadał. Sam natomiast zmieniając co chwilę pozycję punktował długim prostym, by po dwóch minutach dwoma hakami na korpus zmusić Fiko do przyklęknięcia. Ten zdołał dotrwać do przerwy, lecz zaraz po niej potężny prawy sierpowy przy linach skosił go z nóg. Oszołomiony Rumun znów wstał, ale tym razem z jego narożnika poleciał ręcznik na znak poddania.