INNOWACYJNA APLIKACJA SPORT.PL LIVE

Wyobraź sobie sobotni wieczór, gdzie jednocześnie odbywa się kilka ciekawych gal bokserskich na całym świecie. Trudno nadążyć? A może nie masz możliwości śledzić interesującego Cię wydarzenia? Z aplikacją Sport.pl Live masz stałe połączenie z każdą sportową areną i pierwszy dowiadujesz się o wszystkich najważniejszych informacjach ze świata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Aplikacja Sport.pl Live to: - Kilkaset relacji na żywo miesięcznie - nikt w Polsce nie robi tego lepiej; - Darmowy dostęp do wszystkich informacji Sport.pl; - Automatyczne powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach; - Pełny terminarz wydarzeń sportowych z możliwością ustawiania przypomnień. Zanim ocenisz aplikację koniecznie uruchom ją kiedy trwają relacje na żywo - wtedy pokazuje pazur!

Nowa aplikacja Sport.pl Live na urządzenia mobilne z systemem Android zapewnia bezpłatny dostęp do setek relacji sportowych na żywo w każdym tygodniu. Kibic ze smartfonem może dzięki niej w innowacyjny sposób śledzić nawet kilkanaście trwających równocześnie meczów i wydarzeń sportowych.

Aplikacja Sport.pl Live na androida będzie w najbliższych dniach dostępna do ściągnięcia w Google Play i w Samsung Apps.

„W ostatnich miesiącach uważnie obserwowaliśmy zachowania użytkowników naszego serwisu mobilnego Sport.pl, który jest rynkowym liderem. Stwierdziliśmy, że kibice korzystają ze smartfonów przede wszystkim, by śledzić bieżące wydarzenia, a nie po to, by znaleźć archiwalne artykuły, stare wyniki czy tabele. To dlatego w aplikacji Sport.pl Live wprowadziliśmy innowacyjny sposób obserwowania kilkunastu wydarzeń sportowych równocześnie” - mówi Marcin Gadziński, dyrektor strategii i rozwoju w grupie Sport.pl. - Zachęcamy użytkowników do włączenia Sport.pl Live zwłaszcza w pełne meczów weekendy, czy np. wieczory z Ligą Mistrzów. Wtedy nasza apka rozwija skrzydła.

Aplikacja składa się z trzech zakładek: „LIVE”, „Wyniki” oraz sekcji „Zaplanuj”. W pierwszej użytkownicy znajdą relacje na żywo z meczów i innych wydarzeń sportowych, oraz najnowsze informacje ze Sport.pl. Zakładka aktualizuje się automatycznie w momencie opublikowania wpisu w relacji na żywo lub innej informacji przez dziennikarza Sport.pl

POBIERZ APLIKACJE W GOOGLE PLAY >>

Druga zakładka „Wyniki”, to aktualne i archiwalne informacje o rezultatach spotkań sportowych. Daje możliwość obserwacji „na żywo” wyników nawet kilkudziesięciu wydarzeń.

Zakładka „Zaplanuj” to tygodniowy harmonogram wydarzeń sportowych. Umożliwia dodawanie spotkań sportowych do własnego kalendarza. Aplikacja przypomni użytkownikowi o starcie wydarzenia nawet, jeśli jest w danym momencie nieaktywna.

Użytkownicy aplikacji będą też otrzymywać wysyłane przez redakcję Sport.pl „alerty” o najważniejszych wydarzeniach z ostatniej chwili lub o rozpoczęciu najciekawszych relacji na żywo.

Aplikacja została przygotowana przez firmę Looksoft. Za treści odpowiada redakcja Sport.pl. Partnerem aplikacji Sport.pl Live jest firma HTC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 16:49:04 
czemu promujecie siostrzaną stronę matkę głównego konkurenta tablicy yalea, dziwne to wszystko
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.