CANELO: COTTO ZASTOPUJE TROUTA

Mistrz WBC w wadze junior średniej Saul Alvarez (41-0-1, 30 KO) jest przekonany, że Miguel Cotto (37-3, 30 KO) wygra pojedynek o pas WBA z Austinem Troutem (25-0, 14 KO). Walka Portorykańczyka z Amerykaninem odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego w nowojorskiej Madison Square Garden. „Canelo” ma nadzieję, że wkrótce skrzyżuje rękawice z Cotto i w niedzielę zasiądzie na trybunach MSG, aby z bliska przyglądać się jego poczynaniom.

- Wygra Cotto, nie mam co do tego wątpliwości. Na początku może mieć problemy, bo Trout to mańkut, ich style znacząco się różnią. Ale z czasem Cotto zacznie dominować i myślę, że zwycięży przed czasem – ocenia „Canelo”.

Meksykanin nie spodziewa się wprawdzie, aby Trout sprawił niespodziankę, ale jeżeli mu się to uda, jest otwarty również na walkę z Amerykaninem.
 
- Wszystko zależy od moich promotorów i kibiców. Ja chcę walczyć z najlepszymi. Jeżeli Trout zaboksuje doskonale, dlaczego miałbym z nim nie walczyć? Nigdy nikogo nie unikałem – mówi.

Gdyby doszło do walki Trouta z „Canelo”, Meksykanin mógłby pomścić swojego brata Rigoberto, który przegrał wyraźnie na punkty z czempionem WBA w lutym ubiegłego roku.
 
- Byłem sfrustrowany, bo prosiłem go, aby zrobił w ringu kilka rzeczy, a on nie zastosował się do tych rad. Chciałem być na jego miejscu, chciałem wtedy boksować zamiast niego. Byłem zły. Nie mogłem się pogodzić z tym, jak walczył tego dnia – wspomina 22-letni zawodnik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-11-2012 11:43:55 
Muszę się zgodzić z rudzielcem.Cotto to ciągle czołówka p4p a w limicie 154 czuje sie naprawdę dobrze.Mimo iż Miguel radził sobie z wyższymi Foremanem i z Margaryną,to problemem dla Cotto może być odwrotna pozycja Pstrąga) U tego drugiego razi brak solidnych przeciwników (poza niezlym Delfinem),Myślę że Cotto zastopuje Pstrąga w drugiej części walki.
 Autor komentarza: milosz762
Data: 30-11-2012 11:51:04 
wzgra Cotto ale nie polatwej walce!
 Autor komentarza: Larry7
Data: 30-11-2012 11:54:05 
zgadzam sie że zwycięży ale na pkt
 Autor komentarza: trucker
Data: 30-11-2012 12:02:54 
oby tak bylo. kibicuje cotto
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 30-11-2012 21:57:59 
dobre canelo nie unika wyzwań ja nie wiem który przeciwnik jego nie był albo wypalony albo był pompowanym balonem jak rhodes czy hatton
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.