ANGULO JEDNAK BEZ RYWALA

Jeszcze kilkanaście godzin temu informowaliśmy Was, że rywalem Alfredo Angulo (21-2, 18 KO) może być i prawdopodobnie będzie Delvin Rodriguez (26-6-3, 14 KO). Pieniądze się zgadzały, jednak były rywal Rafała Jackiewicza i Pawła Wolaka nie przyjął tej oferty z powodu zbyt krótkiego czasu na przygotowania.

Przypomnijmy, iż chodzi o galę z 15 grudnia w Los Angeles, gdzie głównym wydarzeniem będzie starcia Amira Khana z Carlosem Moliną.

Meksykanin był zablokowany przez ponad siedem miesięcy w związku z problemami prawno-imigracyjnymi. Łącznie przerwa od boksu wyniosła rok i pięć dni, aż w końcu w poprzednią sobotę udanie powrócił między liny szybkim zwycięstwem nad Raulem Casarezem. "Matchmaker" grupy Golden Boy Promotions - Eric Gomez przyznał, że ciężko będzie znaleźć wartościowego przeciwnika dla Angulo w trzy i pół tygodnia do gali.

- Wzięlibyśmy tę walkę bez zastanowienia, jeśli tylko mielibyśmy odrobinę więcej czasu na przygotowania. Dziękujemy w ogóle za samą propozycję takiego spotkania i mamy nadzieję, że jeszcze do niego dojdzie - powiedział w rozmowie z ESPN reprezentujący interesy Rodrigueza, Ron Katz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ryba85
Data: 21-11-2012 08:04:18 
gdzie mozna obejrzec walke green vs cameron?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.