HOPKINS-CLEVERLY NA WYSPACH? OSCAR JEST NA TAK

Już w najbliższą sobotę na gali w Atlantic City dojdzie do debiutu za Oceanem mistrza świata federacji WBO wagi półciężkiej, Nathana Cleverly'ego (24-0, 11 KO). Jego przeciwnikiem będzie 28-letni Shawn Hawk (23-2, 17 KO), który w ostanim pojedynku przegrał na punkty z Eleiderem Alvarezem (10-0, 6 KO).

Szef grupy Golden Boy Promotion, słynny Oscar De La Hoya, będzie bacznie przyglądał się Anglikowi i nie ukrywa, że planuje organizację wielkich walk z jego udziałem wraz z Frankiem Warrenem. Oscar nie wyklucza skonfrontowania mistrza WBO z legendarnym Bernardem Hopkinsem (52-6-2, 32 KO), jednak wszystko zależy od tego jak Cleverly zaprezentuje się w sobotniej walce.

- Walka Hopkinsa z Nathanem w Anglii jest bardzo realna. Boks na Wyspach jest niesamowicie popularny. Wielu zawodników ze Stanów Zjednoczonych skłania się do tego, by udać się za Ocean mierzyć się z najlepszymi. Nathan może zajść bardzo daleko, kibice go lubią. Ma świetnego promotora, Franka Warrena. Razem z Frankiem jesteśmy w stanie organizować mu walki w Stanach, jednak to zależy od tego, jak będzie radził sobie w ringu. Wszystko jest w jego rękach, musi zrobić wrażenie na kibicach - powiedział Oscar De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Undisputed
Data: 08-11-2012 21:08:05 
Hopkins jest w stanie wyraźnie ograć Cleverly'ego i dzięki temu wyśrubować swój rekord. Jak na prawie 48-letniego faceta, to Bernard wciąż jest w rewelacyjnej formie. Dużo lepszej niż młodsi od niego Toney, czy Jones Jr.
 Autor komentarza: bak
Data: 08-11-2012 23:25:34 
@Undisputed

Z walki na walkę i tak jest coraz gorszy, po walce z Dawsonem powinien zakończyć karierę, no chyba, że po walce z Cleverlym chce odejść jako mistrz i nie rozmieniać się na drobne :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.