KONKURS U BABCI MALINY

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wróżył wielkiej kariery Mariuszowi Wachowi (27-0, 15 KO), a on sam zastanawiał się nad zakończeniem uprawiania boksu. Jednak otrzymał od losu wielką szansę i wykorzystał ją. Dzięki współpracy z Global Boxing w najbliższą sobotę polski pięściarz stanie do walki o niekwestionowane mistrzostwo świata wszechwag z Władimirem Kliczką (58-3, 50 KO). W przygotowaniach do tej najważniejszej walki w karierze "Vikinga" swój wielki udział ma jego sponsor, restauracja "U Babci Maliny".

ZASADY KONKURSU I NAGRODY >>

Włodarze tej wspierającej polskich bokserów restauracji ufundowali dla was trzy nagrody. Są to oryginalne koszulki, w którym Mariusz Wach od początku obozu w Dzierżoniowie przygotowywał się do walki życia. Niestety dysponujemy tylko największymi rozmiarami, gdyż wspomniane koszulki nie były produkowane w celach komercyjnych, lecz aby zapewnić odzież Mariuszowi do wyczerpujących treningów. Do każdej koszulki dokładamy singiel zespołu Prime Prophecy z piosenką "Viking", do której Mariusz Wach wyjdzie do ringu w walce z Władimirem Kliczko. Jeśli chcesz wygrać taką super nagrodę, weź udział w naszym konkursie.

Aby wziąć udział w losowaniu koszulek Mariusza Wacha, należy wysłać na adres konkurs@bokser.org e-mail o tytule "Konkurs U Babci Maliny", w którym podasz swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki nagrody oraz odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: "Podaj nazwę jednego z dań głównych (main course), które serwowane są w Krakowskiej restauracji przy ul. Szpitalnej 38". Informacje tę można uzyskać odwiedzając serwis internetowy restauracji.

Konkurs potrwa od momentu jego ogłoszenia do końca niedzieli 12 listopada 2012r. Zwycięzców ogłosimy najpóźniej w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

Koszulka w której trenował Mariusz Wach

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzeesiek
Data: 06-11-2012 21:40:00 
Jakie niekwestionowane mistrzostwo świata wszechwag? Zawalczy o mistrzostwo świata wagi ciężkiej i to i tak nie najważniejszej federacji (WBC) tylko kilka pomniejszych.
 Autor komentarza: genco
Data: 07-11-2012 02:35:23 
Moim zdaniem IBF+WBA+WBO+RING to zdecydowanie więcej niż sam WBC.
Szacunek należy się promotorom już za samo doprowadzenie pięściarza do walki unifikacyjnej, bo to nie lada wyczyn. A co dopiero do unifikacji 4 pasów... Szacun.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 07-11-2012 08:43:17 
+IBO
 Autor komentarza: primax666
Data: 07-11-2012 12:37:52 
przepyszna kuchnia, polecam!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.