KONKURS: WYGRAJ BILETY DO MULTIKINA NA WACH-KLICZKO

Redakcja, Multikino

2012-11-06

Zapraszamy na wielkie losowanie, w którym do wygrania mamy aż 20 podwójnych wejściówek do Multikina w całej Polsce. Zapraszamy was na walkę 10 listopada, kiedy to Mariusz Wach zmierzy się z Władimirem Kliczko. Polak jedzie do Hamburga w jednym celu, chce odebrać wszystkie mistrzowskie pasy Kliczce!

WYGRAJ BILETY DO KINA >>

Walkę Mariusza Wacha o pasy federacji WBA, IBF, WBO i IBO wagi ciężkiej najlepiej obejrzeć na wielkim ekranie sieci Multikino. Walka odbędzie się w Niemczech, na stadionie o2 World w Hamburgu. Starcie gigantów wagi ciężkiej najlepiej obejrzeć na wielkim ekranie, siedząc w wygodnym fotelu, w klimatyzowanej sali kinowej sieci Multikino w atmosferze zbliżonej do tej ze stadionu.

Bilety można nabyć już w kasach kin sieci Multikino, w których odbywa się transmisja oraz online na stronie www.multikino.pl. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, natomiast w dniu wydarzenia 40 zł.

Aby wziąć udział w losowaniu, wyślij do nas e-mail na adres: konkurs@bokser.org, zatytułowany "Konkurs Multikino", w którym podasz swoje imię i nazwisko oraz lokalizację Multikina, do którego chciałbyś wygrać wejściówki.

Pełna lista 20 kin znajduje się niżej. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czwartek, z samego rana. Bilety będą czekały na ciebie w wybranym kinie, musisz je odebrać najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem transmisji z gali. Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacje:

Bydgoszcz
Gdańsk
Gdynia
Kielce
Kraków
Poznań 51
Poznań Malta
Radom
Rumia
Rybnik
Rzeszów
Słupsk
Szczecin
Warszawa Targówek
Warszawa Ursynów
Warszawa Wola
Warszawa Złote Tarasy
Wrocław Pasaż
Zabrze
Silver Screen Łódź


Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 26 kin w 20 miastach Polski z łączną liczbą 223 ekranów i 48 580 miejsc. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w światowej klasy projektor cyfrowy "Christie", fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.